Охорона масових заходів – порядок і безпека!

3-14-2020

При проведенні масових заходів значно підвищується ризик створення непередбачених ситуацій з гостями, відвідувачами, учасниками, і навіть у разі порушення порядку однією людиною, в конфлікт швидко підключаються і інші люди. Такі обставини здатні зірвати проведення заходу, нашкодити репутації організаторів, піддати ризику життя і здоров’я присутніх, завдати шкоди майну.

При проведенні масових заходів значно підвищується ризик створення непередбачених ситуацій з гостями, відвідувачами, учасниками, і навіть у разі порушення порядку однією людиною, в конфлікт швидко підключаються і інші люди. Такі обставини здатні зірвати проведення заходу, нашкодити репутації організаторів, піддати ризику життя і здоров’я присутніх, завдати шкоди майну. А тому з метою попередження негативних ситуацій велика увага повинна бути приділена охоронним заходам.
Без них не може обійтися жоден концерт чи спортивне змагання, бізнес-зустріч за участю великої кількості запрошених і міжнародна конференція, громадський форум, виставка, ярмарок, загальноміські розважальні заходи (День міста, професійні свята, новорічні гуляння) та інші заходи, які передбачають участь великої групи людей.
Якою має бути охорона масових заходів
Спеціалізовані компанії, що мають ліцензію на охоронну діяльність – наприклад, https://bezpeka-ltd.com/, заздалегідь знайомляться з територією, де буде проводитися захід, вивчають список гостей або учасників, аналізують чинники ризику. На основі отриманих даних і складається план охорони об’єкта.
Організація безпеки і порядку на об’єкті може бути найрізноманітнішою. На багатьох масових заходах (особливо на спортивних змаганнях) виставляються турнікети з системою контролю доступу та особистого огляду. Мета такого контролю – допуск тільки за перепустками або квитках.
Особистий контроль здійснюється за допомогою рамок з металошукачами або їх ручних аналогів. Це дозволяє запобігти потраплянню на об’єкт зброї, колючих, ріжучих предметів і вибухонебезпечних речовин.
Співробітники охоронного агентства візьмуть під контроль периметр, проконтролюють обстановку всередині зони, що охороняється і на території, яка прилягає до об’єкту, що охороняється. А при створенні надзвичайної ситуації вживуть необхідних заходів по стабілізації обстановки, будуть реагувати швидко, але відповідно до норм закону, при необхідності взаємодіючи з представниками органів правопорядку.
Особисто забезпечити безпеку масових заходів не може жоден організатор. Тут необхідна допомога професійного охоронного агентства – це гарантія спокійного проведення концерту, громадської акції, рекламної кампанії, виставки, фестивалю або приватного закритого свята!