Які бувають мікродобрива

6-30-2020
YaraVita Брасітрел Про – добриво, Yara

Для гарного росту сільськогосподарських культур і подальшого збору багатого врожаю рослинам необхідно забезпечити хорошу підгодівлю такими елементами, як фосфор, калій, азот, а також спеціальними мікродобривами, сприяють їх інтенсивному росту і розвитку.

Класифікація мікродобрив: якими вони бувають

мікродобрива бор переважає певний елемент, від якого залежить його назва. Розрізняють наступні їх види:

  • цинкові (використовуються для обробки насіння перед посівом, а також для підживлення рослин у період вегетації);
  • марганцеві (підходять для обробки не тільки насіння, але чорнозему, піщаних ґрунтів);
  • кобальтові (потрібні для живлення рослин з появою перших листків, можуть використовуватися для обробки землі);
  • мідні (корисні для зернових культур, які вирощуються на торфовищах або заболочених ґрунтах);
  • молібденові (застосовні для ґрунту, необхідні рослинам, випустив листя);
  • борні (потрібні молодим рослинам, можуть застосовуватися протягом всього періоду їх росту і розвитку).

Мікродобрива надають позитивний вплив на кореневу систему, сприяють підвищенню імунітету рослин (вони легше протистоять різних хвороб та шкідників), поліпшення їх обмінних процесів і розвитку.

Де можна купити якісні склади

Замовити якісні мікродобрива можна на сайті Інтернет-магазина насіння та добрив Harvest Center. Підприємство є найбільшим виробником препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур.

Компанія пропонує комплексні мікродобрива. Популярністю користуються склади, використовувані для підгодівлі зернових культур (як ярих, так і озимих). Їх застосування підвищує врожайність на 12-17 %, а також сприяє поліпшенню якості зерна. Такі мікродобрива підходять для підгодівлі в період різних етапів росту (4 рази за весь час вирощування).

Також у продажу можна знайти корисні склади для інших сільгоспкультур. Наприклад, для соняшнику. Рекомендована частота використання – 2 рази за весь період росту (до фази появи листя).

Компанія реалізує ефективні мікродобрива для позакореневого підживлення томатів, картоплі, огірків, капусти, цибулі, перцю і т. д. Їх використання дозволяє повністю задовольнити потребу овочів у мінеральному живленні, яке має важливе значення на етапі вегетації.

Форми випуску

Придбати відповідні мікродобрива можна в різній формі: у вигляді гранул, кристалів або рідини. Сухі добрива не вимагають особливих умов зберігання, рідкі дозволяють максимально точно відміряти потрібну дозування.

Мікродобрива продаються оптом і в роздріб, тому придбати їх зможуть як великі аграрні компанії, так і невеликі фермерські господарства або городники для обробки сільськогосподарських культур, які ростуть на присадибних ділянках.

Переваги використання мікродобрив

Використання мікродобрив дозволить усунути дефіцит корисних речовин (мікроелементів) в ґрунті. Їх недостатня кількість призводить до хвороб сільськогосподарських культур.

Своєчасне підживлення сприяє підвищенню врожайності до 40 % (точний показник залежить від виду культури). Вона робить рослини більш міцними, менше схильними до хвороб і негативного впливу шкідників. Також поліпшується їх стресова стійкість в результаті впливу пестицидів.