Як зробити оцінку майна

9-22-2019
Працюючи з фахівцями realexpert.ua , наші клієнти отримують надійний захист фінансових і правових інтересів.
Підготовка всієї необхідної документації для нотаріального оформлення угоди.
Клієнти нашого агентства, крім ріелторських послуг, мають можливість одержувати докладні поради і консультації на всіх етапах оформлення угод.

Оцінка нерухомості — процес визначення вартості об’єкта або окремих прав відносно нерухомості. Якщо у Вас виникла необхідність зробити оцінку майна, швидше за все Ви щось продаєте, купуєте, оформляєте договір оренди чи плануєте інші операції з нерухомістю. Розкажіть нам про Ваші завдання, щоб ми могли бути Вам максимально корисні. Оцінка майна виражається в її результаті – звіті, який стане повноцінним юридичним документом тільки в тому випадку, якщо захід буде виконано у повній відповідності з законодавством, та за наявності ліцензій. Ми відрізняємося професіоналізмом і високою якістю виконання поставлених завдань. Це означає, що оцінювач має всі дозвільні документи, що відповідають існуючим вимогам.
Експертна оцінка – відповідальна справа, доручити яке слід перевіреним і надійним організаціям.

Ми виконаємо оцінку в стислі терміни. При цьому ні якість, ні достовірність проведеної експертизи не постраждають. Також ми надаємо консультаційні послуги і готові допомогти нашим замовникам компетентними порадами і корисними рекомендаціями. Що стосується вартості наших послуг, то вона залежить від трудомісткості, складності і фактичних втрат часу. Тому, незважаючи на наявність базового прейскуранта, вартість розглядається індивідуально із замовником і, неодмінно, ми прийдемо до обопільної вигоди. Звертайтеся до професіоналів, ми будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів і повністю виправдаємо вашу довіру.
Найстаріше агенство нерухомості , стабільно і ефективно працює , запрошує до перегляду свого каталогу об’єктів нерухомості. Разом ми знайдемо і оформимо Вам відмінний варіант.