Як вибрати спецодяг

4-10-2019

Как выбрать спецодежду
Ви можете зробити замовлення, не заповнюючи ніяких форм і не реєструючись.
Також хочемо вам порекомендувати купить спецодежду можно в магазине СИЗ
Як вибрати ідеальну тканина для спецодягу.
Одяг спеціального призначення не є новинкою або трендом, але при цьому все одно залишається незамінним предметом гардеробу. Спецодяг використовується робітниками автотехниками, слюсарями, столярами та працівниками залізниці. Також, без щільних і міцних костюмів не обійтися працівникам метрополітену, автодорожньої служби і експертам. Особливо цей вид одягу поширений у військовій сфері. Солдати, капітани та майори – незалежно від чину кожен співробітник має в шафі кілька комплектів спецодягу. Річна, польова або щоденний одяг військового виготовлені зі спеціальних тканин, які володіють високим рівнем зносостійкості, захищає шкіру від порізів і пошкоджень.
Тканина для спецодягу зобов’язана легко очищатися навіть в домашніх умовах і не вимагати особливих зусиль.
Яку краще вибирати тканину для спецодягу.
Існує широке різноманіття матеріалів для пошиття спецодягу, які відрізняються за вартістю, зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик.
Саржа – матеріал, який виготовляється з волокон бавовни з домішкою синтетичних ниток. Для виготовлення застосовується саржеве плетіння, яке забезпечує діагональний візерунок на поверхні. Завдяки натуральному походженню, матеріал відмінно пропускає повітря і дозволяє шкірі повноцінно дихати.
Перевага саржі в легкому догляді. Бавовняні тканини не вимагають спеціальних зусиль, їх легко прати в домашніх умовах.
Молескін є найбільш щільною тканиною, а основним перевага матеріалу – висока щільність. Тканина абсолютно не пропускає потрапляння дрібних частинок через одяг, тому рекомендована для працівників пекарень і борошномельних підприємств.
Молескін досить приємний на дотик, не викликає роздратування на шкірі і алергічні реакції. В склад тканини може входити невеликий відсоток синтетичних ниток, що значно покращує експлуатаційні якості матеріалу.
Оксфорд, мабуть, найбільш популярна тканина для виготовлення спецодягу. Оксфорд володіє високим рівнем зносостійкості, надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Оксфорд також часто використовується для виготовлення предметів туристичного спорядження (намет, сумка, рюкзак і тд).
Багато тканини для спецодягу містять у складі або повністю виготовлені з синтетичних ниток, завдяки чому не вимагає посиленого догляду. Як правило одяг можна прати в пральній машинці або руками, важливо лише дотримуватися середньої температури води.