Як вибрати Двотактний човновий мотор

6-8-2020

Двухтактный лодочный мотор Парсун 3.6

За якими критеріями варто підбирати мотор:

— Для водоймища, в якому ви будете плавати, можна тільки 4-тактні двигуни — Човновий мотор буде використовуватися для троллінгу, тому рівна і тиха робота є обов’язковою вимогою — У вас достатній бюджет для придбання 4-тактного двигуна — Вага двигуна не є проблемою — Ви відчуваєте, що зайвий шум і дим для вас вкрай небажані — Мотор буде використовуватися як буксирувальний або як резервний — Не хочете турбувати себе приготування паливно-мастильній суміші — Вас не влаштовують технічні характеристики 2-тактного човнового мотора — Для водойми, в якому ви будете плавати, використання 4-тактних двигунів не є обов’язковою вимогою — Мотор буде використовуватися як буксирувальний або як резервний — Ваш бюджет обмежений — Вага двигуна для вас принциповим і ви хочете мати максимально потужний човновий мотор при мінімальній вазі — Ви добре розбираєтеся в питаннях обслуговування і ремонту 2-тактних човнових моторів — Ви обмежені у витратах на ремонт — Мотор буде довго експлуатуватися в жорсткому режимі і ви хочете мати можливість у разі потреби легко його підрегулювати, відремонтувати або модифікувати — Для вас найбільш важливі швидкість, розгін, верхні значення швидкості і прийомистість човнового мотора — Хочете вигідно придбати вживаний човновий мотор. На вторинному ринку 2-тактний човнові двигуни представлені більш широко — Вам потрібен човновий мотор, добре зарекомендував себе при експлуатації в морській воді.З розвитком технологій все складніше ставати вирішити, який же човновий мотор все-таки вибрати. В даний час більшість споживачів при виборі найбільш підходящого для них човнового мотора розглядають кілька варіантів, але основні питання завжди одні і ті ж: новий або старий двох — або чотиритактний

Так який же мотор мені слід вибрати, 2-тактний або 4-тактний парсун цена

Що ж, це залежить від умов його експлуатації, розмірів човни і ваших пріоритетів.

4-тактний човнові мотори:

4-тактний човнові мотори менш галасливі і більш рівного працюють на малих обертах і холостому ходу, що, безумовно, більш комфортно при їзді. Крім того, вони більш економічні, менш вимогливі до палива і більш екологічні, так як мають низький рівень шкідливих викидів і диму. Їх можна експлуатувати на всіх без винятку водоймах. Чотиритактних лодочні мотори, також, дуже надійні.

Негативною стороною 4 — такт-них двигунів є їх більш складна у порівнянні з 2-тактним конструкція, а, отже, і більш висока ймовірність поламок. Ремонт їх більше доріг, ринок запчастин менш насичений, а досвідчених фахівців з ремонту менше. Потужність 4-тактних двигунів менше, ніж 2-тактних. А також чотиритактних лодочні мотори важать більше двотактних і тому часто бувають дуже важкі для невеликих човнів.

Аргументи на користь чотиритактного човнового мотора:

Вам варто зупинити свій вибір на 4-тактний мотор в тому випадку, якщо ви збираєтеся використовувати його для троллига і, отже, вам потрібен тихий і стійко працює на низьких оборотах двигун. На великих судах також кращий мотор саме цього типу. Якщо ви збираєтеся експлуатувати ваш мотор у водоймах з підвищеними екологічними вимогами, 4-тактний човновий мотор – ваш єдиний варіант.