Підготовка пакету документації щодо ТЦУ!!!!

8-15-2019

Податкове планування: які дії привертають увагу фіскалів і яких принципів варто дотримуватися. Нові критерії блокування податкових накладних. Огляд корисних та просто цікавих подій тижня . Визначення переліку контрольованих операцій: Ви отримуєте: перелік контрольованих операцій так і тих, які можуть бути визнані контрольованими відповідно до вимог законодавства. Складання документації з трансфертного ціноутворення: Ви отримуєте: пакет документів для подання контролюючому органуТакож хочемо вам порекомендувати https://audit-invest.com.ua/ua/ftp

Підготовка звіту про контрольовані операції: Ви отримуєте: звіт про контрольованих операціях у форматі xml для завантаження в M. Розробка політики з ТЦУ: Ви отримуєте: внутрішній документ, який визначатиме підходи до ціноутворення на всіх операціях компанії для обґрунтування цін у контрольованих операціях. Розробка договору про ціноутворення з податковим органом України: Ви отримуєте: договір про ціноутворення з податковим органом України. Вартість послуги залежить від індивідуальних особливостей вашої роботи і розглядається індивідуально. Вартість визначається після знайомства з проектом і завданнями клієнта, обсягами і термінами виконання завдання. Визначення переліку контрольованих операцій: Ви отримуєте: перелік контрольованих операцій так і тих, які можуть бути визнані контрольованими відповідно до вимог законодавства.

Складання документації з трансфертного ціноутворення: Ви отримуєте: пакет документів для подання контролюючому органу. Підготовка звіту про контрольовані операції: Ви отримуєте: звіт про контрольованих операціях у форматі xml для завантаження в M. Розробка політики з ТЦУ: Ви отримуєте: внутрішній документ, який визначатиме підходи до ціноутворення на всіх операціях компанії для обґрунтування цін у контрольованих операціях. Розробка договору про ціноутворення з податковим органом України: Ви отримуєте: договір про ціноутворення з податковим органом України. Вартість послуги залежить від індивідуальних особливостей вашої роботи і розглядається індивідуально. Вартість визначається після знайомства з проектом і завданнями клієнта, обсягами і термінами виконання завдання. Податкове планування: які дії привертають увагу фіскалів і яких принципів варто дотримуватися. Нові критерії блокування податкових накладних.