«BAS Роздрібна торгівля» – програма для автоматизації обліку роздрібної точки

4-3-2021

Установка і використання сучасного програмного продукту BAS Роздрібна торгівля допомагає автоматизувати ряд процесів в бізнесі. А саме – в точках, які здійснюють роздрібну торгівлю. Це можуть бути як окремі магазини, так і ті, що входять до складу роздрібних мереж. Програмне забезпечення дає можливість автоматизувати облік вступників в касу грошових коштів, запасів товару на складі торгової точки. Крім того, продукт можна застосовувати в якості робочого місця касира.

Представлене ВО «BAS Роздрібна торгівля» може легко стати частиною комплексної автоматизації і застосовуватися поряд з іншими програмами. Продукт легко інтегрується і налаштовується під індивідуальні завдання користувача.

Основні функції ПО 

Конфігурація програмного продукту налаштована таким чином, щоб забезпечити реєстрацію всіх торгових операцій з товарними групами і окремими одиницями, а також операціями надходження товару на склади і виносу його в торговий зал. Ви можете бачити рух кожного товару, налаштовувати деталізацію руху під власні завдання.

Особливості інтерфейсу програми

Прикладне ПО створювалося на одному з сучасних інтерфейсів – «Таксі». Ключові його особливості полягають в наступному:

 • використання досить великого шрифту;
 • зручна навігаційна система: розташування панелей інструментів, меню, основних розділів інтуїтивно зрозуміло користувачеві;
 • можливість відкривати текстовий пошук, функціональне меню, історію операцій, розділ «Вибране» з вікна, в якому користувач знаходиться в дану хвилину;
 • систематизація пошуку в списках, можливість самостійно управляти пошуковим процесів;
 • функція додавання в обране і команд, і окремих об’єктів.

Облік руху товарних одиниць

Установка і інтеграція програми дозволяє підтримувати облік широкого спектра операцій з товарними одиницями:

 • оформлення заявки на поставку;
 • оформлення заявки на транспортування;
 • факт приходу товару в точку призначення;
 • переміщення одного або кількох товарів з одного магазину до іншого;
 • переміщення товарних одиниць між складами (однієї торгової точки або декількох);
 • процедури інвентаризації;
 • продаж товарів в роздрібній торгівлі або невеликими оптовими партіями;
 • процедури оприбуткування товару або його списання;
 • передача товару в іншу організацію.

Програму можна настроїти таким чином, щоб надходять в торговельну точку (або на склад) товари розподілялися автоматично з урахуванням складських запасів, швидкості реалізації. Усередині ПО облік всіх торгових операцій проводиться в одній валюті – українській гривні.

Організація може підключити автоматичну передачу інформації для ведення податкового обліку. Є можливість налаштування будь-якої системи оподаткування: з ПДВ та податком на прибуток, без ПДВ та ін.

Аналіз торговельних операцій і замовлення поставок 

Програма автоматично аналізуватиме замовлення постачальникам і продажу. Людині, яка має доступ до ПО достатньо вказати, в яких аналітичних розрізах слід проводити аудит. Складський облік може здійснюватися безпосередньо за товарними одиницям або за характеристиками продукції. Отримавши результати аудиту продажів і дані про залишки на складі, ви зможете заздалегідь планувати замовлення нових поставок, визначати, на яку дату призначити надходження продукції.

Контроль поставок 

Весь процес надходження товару можна оформити самостійно, використовуючи надану вашими постачальниками накладну або за фактом створеного раніше замовлення. Якщо ви вибираєте другий варіант, програма надасть вам звіт, в якому буде виводитися інформація про те, що було замовлено і що надійшло на склад за фактом на призначену дату. Якщо товар прийшов із запізненням, це обов’язково зафіксується в звітах.

Управління цінами 

У програмному забезпеченні людина може самостійно вибрати, який варіант управління цінами в роздробі використовувати. Якщо ПО варто в головному офісі цілої мережі магазинів, є можливість призначати однакові ціни для все мережі або окремо для кожної торгової точки (або групи торгових точок). Роздрібні ціни всередині магазину також має право встановлювати менеджер на окремі одиниці товару.

Як тільки в програму потрапляє інформація про надходження нового товару, людина може здійснювати контроль за зміною цін (наприклад, якщо вони змінилися при закупівлі у постачальника), міняти стару роздрібну ціну на знову призначену. Система автоматично може розраховувати ціни, якщо ті були змінені на етапі закупівлі – досить включити цю функцію і налаштувати її в ПО.

У ПО також доступна функція відкладеного використання роздрібної ціни. У цьому випадку зміна цін відбудеться автоматично в призначений день і час. Також всередині програми ви зможете формувати нові етикетки і цінники і відправляти їх на друк. Це спростить процес заміни інформації про ціни всередині магазину.

Демо база програмного забезпечення

Ліцензійна політика вендора дозволяє отримати демо-версію програм BAS. Але для цього необхідно зробити попередній запит. У вас буде можливість відправити заявку, виконати підключення до ПО, щоб ознайомитися з представленим програмним продуктом більш детально, протестувати його на практиці.