Як вибрати бухгалтерський аутсорсинг

9-14-2019


Бухгалтер або аутсорсер — як вибрати.

Почнемо з того, що бухгалтерський облік  legalbusiness.com.ua є у кожної юридичної особи. Бухгалтерські послуги бувають внутрішні або зовнішні. Внутрішні — це коли бухгалтер в штаті і керує ним директор компанії. Зовнішнє надання бухгалтерських послуг — це коли ця функція передається на аутсорсинг.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку може надаватися аутсорсингової компанією або приватним бухгалтером, для якого це стан тимчасової зайнятості або додаткового заробітку.

Бухгалтерське обслуговування вибирають підприємці, які не хочуть возитися з наймом/ пошуком бухгалтера, не хочуть нести витрати на соціальний виплат (лікарняні, відпустки і тд), а головне не хочуть ставити завдання і контролювати результат роботи бухгалтера. Тому, що коли бухгалтер в штаті — відповідальність за результат обліку несе директор. А коли ви укладаєте договір на аутсорсинг бухгалтерії відповідальність за результат несе аутсорсер.

Що вибрати — послуги бухгалтера в Єкатеринбурзі або договір на аутсорсинг бухгалтерії з юридичною компанією.
Очевидна перевага договору з індивідуальним бухгалтером — вартість. Це вам обійдеться на порядок дешевше супровід бухгалтерського обліку в аутсорсинговій компанії. Ви отримуєте вигоду від економії, але істотно втрачаєте на безпеці. Приватного бухгалтера ніхто не контролює, і про те що у вас щось «не так» ви дізнаєтеся з листів або з актів податкової інспекції.

Бухгалтерський облік — це бізнес – процес. Результатом бухгалтерського податкового обліку є формування достовірної інформації про діяльність компанії та відсутність претензій з боку податкових органів. І цей результат повинен бути гарантований.
Тому, укладаючи договір з індивідуальним бухгалтером, ви не лише отримуєте деяку економію на вартості послуги на утримання робочого місця. Фактично це не багатьом відрізняється від структури, коли бухгалтер знаходиться в штаті компанії. Відповідальність за результат Ви продовжуєте нести.

Заключаясь договір з аутсорсинговою компанією, ви юридично закріплюєте відповідальність за результат бухгалтерського та податкового обліку за фірмою – аутсорсером. Вибравши доброго, сильного підрядника з великим досвідом, великою кількістю клієнтів ви отримуєте найкраще рішення Ваших завдань.
Відповідальність власника за порушення бух.