Що таке кейтеринг кава-брейк стаття

12-10-2018

Что такое кейтеринг кофе-брейк статья
Отримати менюКомпания «Catering.moscow» — сервіс, що надає послуги професійного виїзного обслуговування в Москві і області, який допоможе у проведенні кава-брейків на конференціях, семінарах, виставках і презентаціях. Переговори і ділові зустрічі зазвичай супроводжується чашкою ароматного чаю або кави, а також свіжою випічкою, тому меню кава брейки завжди складається з урахуванням суворо обмеженого часу заходу.
Також хочемо вам порекомендувати кейтеринг кофе-брейк киев
Кава брейк включає широкий асортимент різних сортів чаю та кави, бутерброди, тости, фрукти, здобні булочки, сандвічі, десерти, канапе, а також «безалкогольний бар». При організації будь-якого виїзного заходу необхідно враховувати різні фактори в залежності від сформованих умов і висунутих вимог. Тому звичайний стаціонарний ресторан не в змозі впоратися з таким завданням.
Професіоналізм, мобільність та висока якість послуг — це основні складові виїзного ресторанного обслуговування нашої компанії. Наші працівники подбають про те, щоб кава-брейк гармонійно вписався в загальний сценарій проведення вашого ділового заходу, сервіс обслуговування був професійним і швидким, а частування — вишуканою і смачною.
Скориставшись нашими послугами, Ви отримаєте в своє розпорядження все необхідне для ділового заходу: різні меню з широким асортиментом, необхідний інвентар (посуд для сервірування, скатертини, стільці, столи, кава машини, предмети декору), грамотний персонал, надані до ваших послуг для успішного створення формату корпоративного заходу.
Кава брейк являє собою нетривале за часом захід, що проводиться для забезпечення приємного відпочинку в ході тривалих важливих нарад, також це обов’язковий етап в сценарії різних корпоративних процедур. При проведенні переговорів та виникненні конфлікту також обов’язкова організація кава брейки, який дозволить учасникам знайти консенсус, розслабитися і створить невимушену атмосферу.
Вченими доведено: навіть якщо людина слухає захоплюючий доповідь, вже через сорок хвилин його концентрація розсіюється і інтерес починає згасати. Слухач поступово втомлюється і починає негативно сприймати діловий захід, у цьому випадку ситуацію врятує вміло організований кава брейк. На такому перерві можна поспілкуватися, змінити обстановку і перекусити, підготувавшись до продовження конференції чи семінару.