модель для заходу

10-9-2018

модель для мероприятия
На презентацію автомобіля потрібні 10 промо-моделей. Дата та час роботи 05.10 з 18:00 до 20:30 оплата 2,500₽.Наступні години роботи за 800₽. Кастинг буде в середу 27.09 о 17:00-19:00. Більш детально умови завдання обговоримо з виконавцем. У пропозиціях вказуйте посилання на свій профіль, де я зможу побачити приклади Ваших робіт, вартість послуг, терміни виконання завдання і час, коли Ви зможете приступити до виконання.
Також хочемо вам порекомендувати https://vladpromo.com.ua/modeli-kiev
Дівчина 22-27 років, з досвідом від 2 років на промо-акціях, грамотна мова, вміння спілкуватися, охайна зовнішність. Завдання – запрошувати учасників антикварними ярмарки на іншу ярмарок, роздавати флаєри, відповісти на питання і взяти у відповідь візитку або контакти. Всю необхідну інформацію вишлю: що говорити, відповіді на часті питання і тд. Робота займе 2-3 години, не більше.
Якщо вам необхідно підвищити впізнаваність бренда, що просувається, збільшити кількість покупців, або провести акцію на приватному заході, скористайтеся послугами виконавців Юду, які займаються організацією презентацій. На сайті youdo.com ви можете замовити послуги рекламних компаній, що пропонують просування продукції в Москві за допомогою промоутерів.Спектр послуг виконавців ЮдуЛюбая промоакція потребує детальної проробки та серйозної організації, тому фахівці Юдом попередньо запропонують вам план робіт. Залежно від особливостей майбутньої рекламної кампанії, на youdo.com свої послуги вам запропонують промомодели:дівчата чи хлопці модельної внешностистендисткианиматорыинтервьюеры та ін. Ціни на послуги виконавців ЮдуНаши фахівці пропонують свої послуги з організації і проведення рекламних компаній недорого. Дізнатися орієнтовну вартість виконуваних виконавцями робіт ви можете з прайс-листа, розміщеного на сайті youdo.com. Щоб дізнатися точно, скільки коштує замовити рекламну кампанію, в якій будуть брати участь підходящі вам промомодели, залиште заявку на цій сторінці. У формі замовлення вкажіть:наскільки терміново потрібне проведення кампаниипол промоутерів, які вам необхідні (жінки або чоловіка)район, де буде проводитися акцияПромомодели від виконавців Юду, які беруть участь у рекламних кампаніях, повністю відповідають усім сучасним вимогам: вони комунікабельні і доброзичливі.