Грошові перекази від mastercard

4-4-2021
Файл:Mastercard-logo.svg — Википедия

Швидкість переказів

 

Завдяки visa при переказі у вашому мобільному банку кошти можуть бути доступні вже через кілька секунд після відправки – навіть вночі і у вихідні дні. Також хочемо вам порекомендувати переказати кошти з картки на карту від mastercard .

Точність переказів

Здійснюючи перекази у вашому мобільному банку з visa за номером картки, ви можете бути впевнені в точності переказу.

Переклади по всьому світу

Відправляйте і отримуйте гроші на карти visa в 200 країнах і територіях світу в будь-який з доступних валют у вашому мобільному банку без комісії або від 1%.

Способи перекладу

Термін зарахування коштів на рахунок одержувача становить від декількох хвилин до 2 банківських днів і залежить від банку-емітента картки visa одержувача, а також технічних умов банку. Послуга надається через банкомати, термінали, системи дистанційного банківського обслуговування банків-партнерів або через мережі платіжних терміналів. Банки-партнери та оператори платіжних терміналів можуть на свій розсуд встановлювати розмір комісії за надання послуги. Можливість надання послуги може бути обмежена законодавством, типом картки одержувача і залежить від умов банків-партнерів та операторів платіжних терміналів, що надають послугу. Переказ здійснюється в країну банку-емітента картки visa одержувача. Переклад може здійснюватися по Росії; можливість переказів за кордон залежить від банку-партнера. Для переказів за кордон потрібно вказати номер карти і ПІБ одержувача і пройти ідентифікацію в банку відправника. Детальну інформацію про умови надання послуги дізнавайтеся в банках-партнерах. Детальну інформацію про послугу, включаючи перелік банків-партнерів та операторів платіжних терміналів, що надають дану послугу, можна дізнатися на сайті. Корпорація “віза інтернешнл сервіс ассосіейшн” (visa international service association) (США) надає банкам можливість емітувати платіжні картки visa. Банки-емітенти можуть встановлювати обмеження щодо випуску карток visa. Звертайтеся в банки за інформацією про умови випуску та обслуговування платіжних карт visa.