Як заробити на криптовалюті

12-11-2021

Криптовалюта-це ризиковий спосіб заробітку. Однак в умілих руках на криптовалюта можна заробити велику кількість грошей. Давайте розберемося, які існують способи примножити свій капітал. Виявимо найбільш ризиковані варіанти і відповімо на питання: чи реально новачкам заробити на криптовалюта або ж це під силу тільки професіоналам? Також хочемо порекомендувати почитати про школу Криптолоджи на сайті .

Як заробити на криптовалюта: чи варто гра свічок?

Коли людина вперше чує про криптовалюта, найчастіше мова йде про біткоіни і божевільному зростанні. Скільки можна було б заробити грошей, якщо купити біткоіни в 2009 або навіть 2017 році. Відразу ж з’являється бажання повторити успіх тих людей, хто заробив мільйони доларів на зростанні біткоіни та інших криптовалюта. І це дійсно можливо! криптовалюта відкриває величезний простір для заробітку. Існує безліч варіантів примножити свій капітал, крім просто покупки і продажу криптовалюта. Однак там, де великі гроші, присутній і великий ризик. Зараз ми спробуємо розібрати основні варіанти заробітку на криптовалюта і зрозуміти, «чи варто гра свічок». Рекомендуємо почитати Корреспондент на сайті.

Які можуть бути ризики?

Перш ніж детально розповідати про можливості заробітку на криптовалюта, хочеться ще раз підкреслити про супутні ризики. Запам’ятайте, будь-які операції з грошима та інвестиції — навіть у звичайні акції) – це завжди ризик. Ви можете втратити всі свої гроші, вкладені в криптовалюта. Наприклад, вам може не пощастити, або ви не дотримувалися правил безпеки при роботі з криптовалюта.

Зі старту роботи з криптовалютою рекомендується дотримуватися правила диверсифікації. Детальніше про диверсифікацію і правила безпеки в криптовалюта ви можете прочитати в одній з наших попередніх статей. Диверсифікація-це поділ грошей. Якщо ви зовсім новачок, то виділіть на криптовалюта тільки частина ваших вільних грошей. Щоб, в разі чого, ви не залишилися банкрутом.

Пам’ятайте одну просту річ. Криптовалюта, як і абсолютно будь-яка інша інвестиція, може принести вам гроші, але також і забрати їх.

Які існують способи заробітку?

Існує велика кількість різних способів, як можна заробити за допомогою криптовалюта. Від найпростіших способів: купив дешевше-продав подорожче, до найскладніших: стейкінгів і лендінгів. Дана стаття буде поділена на дві частини. У першій частині я розповім про майнінг, трейдингу та інвестиції.

Майнінг

Майнінг-спосіб заробітку, при якому відбувається видобуток криптовалюта. Видобуток заснована на вирішенні комп’ютером або спеціальним обладнанням обчислювальних завдань з подальшою нагородою за їх вирішення у вигляді криптовалюта мережі.

Це один з найскладніших способів заробітку на криптовалюта для новачків. Крім того, що вам потрібно розуміти пристрій криптовалюта і технології блокчейн, вам необхідно буде зробити великі вкладення. Майнінг з усіх заробітків найбільше схожий з традиційним бізнесом. Вам потрібно закупити дороге обладнання, підключити потрібну програму. Постійно платити за електрику і підтримувати потрібну температуру у майнінг-пристрої.

Даний вид заробітку сьогодні не вважається ефективним. У промислових масштабах будуються цілі “майнінг-ферми” на десятки тисяч обладнання. В такому випадку цей спосіб заробітку буде приносити відчутний дохід.

Якщо ми говоримо про» кімнатне ” розміщення майнінг, то відсоток прибутку, який ви будете отримувати, набагато простіше заробити іншими способами. Тільки вам не потрібно буде морочитися з покупкою обладнання, його установкою, налаштуванням і постійним моніторингом процесів.

1. З плюсів можна віднести найменші ризики такого заробітку. Єдиний ризик ніяк не відноситься до самої криптовалюта. У вас може зламатися обладнання, і вам потрібно буде купувати нове.

Трейдинг

Самим зрозумілим способом заробити на криптовалюта є трейдинг. Полягає він в покупці тієї чи іншої криптовалюта за нижчою вартістю і продажу за вищою. Різниця-це і є ваша прибуток. Також хочеться відзначити, що трейдинг — це про короткі і швидкі покупки. Швидко купив, швидко продав, отримав прибуток. І так далі.

Складності трейдингу

Однак даний спосіб також не є таким простим, як здається. По-перше, покупка і продаж криптовалюта відбувається на кріптовалютной біржі. Вам потрібно розуміти, яким чином працює біржа, її функціонал, можливості. З ці розібратися досить легко.

Проблема в іншому. Суть трейдингу полягає в постійній присутності на ринку. У використанні всіх доступних інструментів для реалізації прибутку. По суті, трейдинг може вважатися постійною роботою, в яку потрібно бути залученим 24/7. Також, як і в будь-якій роботі, щоб отримувати більший прибуток, а не постійні збитки, необхідно бути професіоналом у своїй справі. Потрібно володіти дуже хорошими знаннями в аналізі ринку криптовалюта, мати аналітичний склад розуму і досконало знати все, що пов’язано з криптовалюта. В іншому випадку ви просто не будете знати, яку саме з тисяч криптовалюта потрібно купити саме зараз, щоб вона виросла найближчим часом. А також коли саме її потрібно продавати, щоб отримати прибуток, а не зазнати збитків.

Величезний прибуток

Якщо ж ви хороший аналітик і давно знайомі зі світом криптовалюта — цей спосіб явно для вас. Таким чином можна заробити і сотні і навіть тисячі відсотків прибутку на рік. Ризики тут дуже великі, адже існують інструменти, які в разі правильного прогнозу зростання монети можуть дати колосальний прибуток. А в разі невдачі повністю забрати ваші кошти. Це схоже на казино. І заробляють тут тільки ті, хто вміють.

Інвестиції

Інвестиції-це, як і трейдинг, покупка криптовалюта за нижчою ціною і продаж за вищою. З одним важливим нюансом. Інвестиції-це довгострокові вкладення. Якщо трейдери зазвичай купують і продають різні криптовалюта щодня, то інвестори купують, наприклад біткоіни, і зберігають його в середньостроковій або довгостроковій перспективі: півроку, рік, три, десять.

Такий спосіб ідеально підходить для новачків. Він не прибутковий тут і зараз, зате більш безпечний. Ви завжди можете купувати біткоіни. Це найцінніший актив, і з роками він буде тільки рости. Тому навіть якщо ви купили його по 60 000$, а він спустився на 20 000$, не поспішайте його продавати. В цьому і є суть інвестицій, потрібно вміти чекати. І повірте, з роками ви можете отримати не менше відсотків прибутку, ніж трейдери, які працюють кожен день.

Яскравий приклад

У 2017-2018 роках біткоіни вийшов на свої пікові позиції, і хтось купував його прямо перед жорстким падінням по 18 000$. Після того, як біткоіни впав на 3000$ невмілі інвестори продали його, тим самим отримавши колосальні збитки. А ті люди, хто просто почекав до 2021 року, коли біткоіни дістався до позначки 67 000$, отримали прибуток майже 400% за 4 роки. 100% на рік-дуже приємний прибуток.

Інвестиції підходять для новачків

Ви можете вступати в різні чати, групи, перевірені кріптосообщества, отримувати звідти різні сигнали на покупку і просто тримати монети до отримання певного прибутку. Тут не потрібно бути профі в криптовалюта, досить розуміти основи криптовалюта і блокчейна, і як працювати на біржах. Головне-дотримуватися правил безпеки, диверсифікації і брати поради та рекомендації у дійсно досвідчених аналітиків.

Єдиний мінус — ви не отримаєте швидкий і постійний дохід. Даний вид заробітку-гра в довгу, тому він може не підійти багатьом людям. Однак в майбутньому ви подякуєте себе, що почали інвестувати в біткоіни і криптовалюта.

Чи є ще способи для заробітку?

Будь-який спосіб заробітку з тих, що я описав в даній статті, може бути як прибутковим, так і збитковим. Все залежить від правильної стратегії, яку вибрала людина.