Як вибрати інтерактивна панель

4-30-2021

Інтерактивна дошка для школи-це сучасне технологічне рішення, яке підвищує рівень залученості учнів в освітній процес, а також економить час педагогів при підготовці та проведенні занять.  Вона може встановлюватися в підготовчій, початковій і середній школі, або в вуз-ах. Хочемо порекомендувати замовити  мультимедійна дошка  на сайті по найкращим цінам .

Переваги використання інтерактивної шкільної дошки

Сучасні вимоги до вчителів і викладачів вимагають застосування засобів ікт, наприклад-інтерактивної дошки. З її допомогою вчителі та викладачі можуть використовувати електронний навчальний матеріал, інтерактивні моделі об’єктів, наприклад: тривимірні моделі рослин, тварин, мікросвіту (клітини, молекули, атоми), природних явищ (фотосинтез, рух тектонічних плит і т.д.), — інтернет сторінки, відео – та аудіозаписи, анімація та ін.

Результат-учні будуть проявляти більший інтерес до дисципліни. Нове покоління учнів, які виросли в середовищі комп’ютерів, смартфонів і планшетів, сприймають світ трохи інакше, ніж ми. Візуальна інформація для них має дуже велике значення, а можливість взаємодіяти з цифровим середовищем і отримувати від неї реакцію в режимі реального часу вже стало нормою. Тому від шкільних занять такі учні чекають набагато більше, ніж читання підручників і пояснення викладачів. Інтерактивна ж система, що є по суті величезним сенсорним екраном комп’ютера, збільшує концентрацію уваги школярів, покращує освоєння і запам’ятовування уроку. Подача навчального матеріалу стає більш наочною, так як вчитель може використовувати на уроках більше наочного матеріалу: таблиць, графіків, картинок, карт, схем і т. П.

Інтерактивна дошка в школі-це також можливість проведення групової роботи. Сучасні дошки можуть обробляти до 10 торкань, що робить можливим використання їх в малих групах до 4-х учнів. У школі такі дошки часто застосовуються для проведення навчальних ігор, завдяки яким учні навчаються спільному вирішенню проблем. Цей навик дуже корисний і, безумовно, стане в нагоді їм в їх дорослому житті. При такій формі занять школярі вчаться доносити до інших свою точку зору, аргументувати свою позицію, слухати інших, проявляються їх соціальні якості.

Дошка допомагає краще розкрити творчий потенціал як учня, так і вчителя. Учні стають більш активними, якщо їм дозволяють самостійно керувати навчальними об’єктами на дошці. Викладачеві це інтерактивне “диво техніки” дає всі можливості для професійної реалізації. В інтернеті на спеціалізованих навчальних порталах виробників інтерактивних дощок викладено величезну кількість вже готових уроків, навчальних програм і освітніх об’єктів і моделей, які покликані спростити його роботу. Багато ініціативні педагоги створюють власні уроки і викладають їх в загальний доступ. В результаті у вчителів, в класах яких встановлені інтерактивні дошки, в середньому мають більше вільного часу.

Як вибрати інтерактивну дошку для школи

Сьогодні ринок, віддаючи данину моді, наповнений всілякими пропозиціями інтерактивних дощок. Але не всяке речення відповідає назві інтерактивна дошка. Недобросовісні виробники, спотворюють і обмежують сенс використання інтерактивної дошки до її розмірно-технічних характеристик і ціни, таким чином, сповільнюючи процес впровадження справжніх інтерактивних технологій в освіту.