Як зробити світлодіодні вивіски!!!!

10-4-2019

Зовнішня реклама – це якісне засіб залучення нової клієнтури в цілях розвитку бізнесу. Однак вартість великих якісних світлових коробів або об’ємних букв досить висока. Не кожен «малий» індивідуальний підприємець може дозволити собі такі витрати. Однак цілком можна зробити вивіску своїми руками. Для цього достатньо мати звичайні столярні інструменти, трохи знань в електриці і бажання. Світлодіодні вивіски – це відмінний бюджетний варіант зовнішньої реклами. Щоб виготовити табличку потрібно знати відповідь на питання «як зробити світлодіодну вивіску». Також хочемо вам порекомендувати на сайте кращий вибір вивісок з внутрішнім підсвічуванням.

Перед початком процесу виготовлення світлодіодним вивіски потрібно обзавестися необхідними інструментами та матеріалами. Першим етапом виготовлення світлодіодним вивіски є створення її дизайну. Потрібно ретельно обміркувати майбутній зовнішній вигляд таблички, вибрати шрифт, кольори, оформлення і т. Після цього можна приступати до нанесення малюнка на поверхню дерева. Для цього можна використовувати звичайну кулькову ручку і копіювальний папір. Далі за допомогою дрилі, потрібно просвердлити отвори в місцях розташування діодів. За допомогою звичайної м’якої наждачки слід відшліфувати поверхню, щоб повністю позбутися помилок, що залишилися після свердління. За допомогою товстого картону вам належить зробити раму вашої таблички.

Для кращого результату краще використовувати для цього тонкий пластик або ПВХ. Відрізавши необхідні частини картону або пластику нудно склеїти їх між собою, а потім прикріпити до дошки. Для додаткового зміцнення каркаса можна використовувати невеликі будівельні куточки. Після закінчення всіх конструкційних маніпуляцій, можна приступити до дизайну. Вибравши потрібну фарбу, потрібно покрити нею всю поверхню вашого вироби, включаючи куточки і задню сторону. Наступний крок полягає в закріпленні діодів на табличці.

Саме для цього ви свердлив дошку. Необхідно зняти захисні ковпачки, просунути діоди в отвори з задньої сторони і одягнути їх назад. Вам залишається лише встановити кріплення і блок живлення для діодів. Таким чином, створити світлодіодну табличку своїми силами досить легко. Вона цілком здатна прикрасити ваш офіс або магазин.