Як зареєструвати шлюб з іноземцем

6-10-2019

Как зарегистрировать брак с иностранцем
У любові і сімейного щастя немає меж. Останнім часом українці все частіше пов’язують себе сімейними узами з іноземними громадянами. У чому відмінності оформлення шлюбу з іноземцем. І які документи потрібні при оформленні такого союзу на території України.
Також хочемо вам порекомендувати заключить брак с иностранцем в Украине ЮСТ групп
Після введення спрощеної процедури одруження, офіційно зв’язати себе сімейними узами з іноземцем в Україні стало простіше. Вам потрібно подати пакет документів в ЗАГС і розписатися в призначений день.
Якщо у вас це перший шлюб, тоді український громадянин подає в ЗАГС паспорт, іноземець – паспорт або інший законний документ, що підтверджує його особу, а також документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Також наречені повинні будуть написати заяву в Загсі. У разі другого шлюбу до основних документів додають свідоцтво про розлучення або про смерть, або довідку з суду про розлучення. Всі документи іноземного громадянина повинні бути легалізовані або апостильовані в залежності від країни його походження, а також перекладені на українську мову. Переклад повинен бути посвідчений нотаріально.
Для українського громадянина – український паспорт; свідоцтво про розірвання шлюбу або свідоцтво про смерть (якщо раніше перебував у шлюбі). Для іноземця – паспорт з перекладом на українську мову та нотаріальним засвідченням перекладу; сторінка з паспорта про перетин кордону; рішення суду про розлучення або свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть (якщо іноземний громадянин раніше перебував у шлюбі). Врахуйте, що навіть за спрощеною процедурою одруження «за один день» вам все одно знадобиться деякий час на оформлення всіх необхідних документів. Навіщо реєструвати шлюб на території України.
У ваших інтересах реєструвати шлюб в Україні. Це допоможе вам уникнути потенційних проблем при розлученні: при наявності дітей або розподіл майна. Крім того, послуги українського суду обійдуться вам дешевше, ніж іноземної. Вам також буде цікаво дізнатися як вийти заміж за іноземця: плюси і мінуси закордонного чоловіка.