Як заправити картридж

9-25-2019

Практично кожен користувач оргтехніки рано чи пізно задається питанням, як заправити картридж лазерного/струменевого принтера самому і чи можливо це зробити в домашніх умовах. Але в більшості випадків все трапляється «рано», так як при придбанні друкуючого пристрою в нього встановлюється демонстраційний картридж, а він, як відомо, має невеликий ресурс. Хочемо порекомендувати почитати як заправити картридж на сайті https://greentex.kiev.ua/

Тому про те, як самому заправити картридж, людині доводиться замислюватися вже незабаром після придбання пристрою. Існує два варіанти вирішення проблеми:

1. можна придбати новий картридж, однак ціна самого розхідника в більшості випадків перевищує вартість друкувального агрегату.

2. можна і самостійно в домашніх умовах заправити картридж. І для тих, хто цікавиться, як заправляти картридж (струминного/лазерного принтера) самостійно, ми підготували кілька рекомендацій. Заправляємо картриджі струменевого принтера Найбільш актуальним серед користувачів оргтехніки є питання: «Як заправляти картриджі струменевого принтера?», адже саме цей вид друкуючої техніки займає в сучасному світі одну з лідируючих позицій. Перед тим, як заправити картридж, потрібно уточнити тип апарату і моделі самого расходника.

Далі потрібно придбати якісну фарбу. Чорнило обов’язково повинні бути хорошими, щоб не знадобилася продування картриджа, яка часто виникає при використанні неякісної продукції. Коли з вибором чорнила визначилися, придбайте шприц для заправки картриджа в домашніх умовах. Наповнивши шприц фарбою, знайдіть невелику дірочку для стравлювання повітря, яка знаходиться на верхньому торці картриджа, під наклейкою. Вставивши туди кутку шприца, наповніть чорнилом картридж.

Ще один непоганий варіант для заправки картриджа струменевого принтера в домашніх умовах – СНПЧ. Ця система безперервного друку буде корисна тим, хто обробляє великі обсяги фотографій і документації. Заправляємо картриджі лазерного принтера Картридж до лазерного принтера заправляти в домашніх умовах не так безпечно, так як порошок (тонер) дуже шкідливий для здоров’я.

Якщо це Вас не лякає, і Ви готові своїми руками заправити картридж, обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки. На початку придбайте відповідний Вашої моделі пристрою порошок. Потім вивчіть будову свого пристрою і знайдіть спеціальну пробку, яка відкриє резервуар для тонера. У нього-то і потрібно буде пересипати порошок.