Як замовити широкоформатний друк

4-17-2019

Как заказать широкоформатную печать
Завдяки чорнилу призначеним для зовнішньої реклами, наші вироби мають тривалий термін зовнішнього застосування.
Також хочемо вам порекомендувати Смотрите тут
Правильна передача кольору і яскраві насичені кольори.
Максимально короткі терміни виконання замовлення.
Широкоформатний друк – це цифрова багатоколірний друк на рулонних матеріалах. У Харкові та інших містах України широкоформатний друк активно використовується для виготовлення зовнішньої реклами, при оформленні інтер’єрів приміщень, на виставках. – це найкращий шлях виконання замовлення, якщо вам необхідно виконати широкоформатний друк на якому – небудь вигляді рулонних матеріалів: на полотні, на плівці, на сітці, на самоклейці, на банерній тканині, виготовити фотошпалери, прапори та сітілайтів. Ми здійснюємо друк для самих різних завдань.
Ми любимо своїх клієнтів, тому пропонуємо високу якість, швидкі терміни виконання замовлення і прийнятні ціни.
У Харкові – зовнішня реклама найбільш зручний і вигідний шлях реклами послуг, товарів, робіт. Яскраві, великі і яскраві постери, банери, вивіски, билбоды, сітілайти – створюють бренд компанії, підтримують її імідж, і успішно рекламують ваш продукт в місті мільйонера. Яким би видом діяльності Ви не займалися, офф – лайновий реклама завжди буде «на руку». Адже кожен, хто проходить повз ваших “вивісок”, підсвідомо, сам того не помічаючи, запам’ятовує вашу фірму, логотип компанії, і ваш товар/ послугу. І при разі необхідності, поставши перед вибором компанії, він звернеться в ту, яка йому вже знайома. Друк широкоформатний – відмінний спосіб підвищити впізнаваність бренду. Розміщуючи зовнішню рекламу, ви отримуєте порівняно не дорогий спосіб рекламування. При малій собівартості, така рекламна продукція має високу якість, вона практична і прослужить довгий період часу із збереженням яскравого і чіткого зовнішнього вигляду. Адже життя в місті Харків насичена, і розмістивши банер, сітілайт, білборд або іншу зовнішню рекламу у вдалому місці – вас побачать сотні тисяч перехожих та проїжджих. Принт здійснює широкоформатний друк у місті Харків в терміни 1 – 2 робочих дні. Доставка здійснюється у всі міста України кур’єрською службою Нова Пошта.
Якщо у Вас з’явилася потреба в широкоформатного друку і Ви хочете щоб усе було надійно, якісно і в строк, звертайтеся до нас.
Доставка по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса та ін