Як взяти мікрокредит

4-15-2021
Что будет, если взять микрокредит по поддельным документам? * » Новости  Черновцы: Информационный портал газеты "Молодой буковинец"

 

Коли терміново потрібна невелика сума до зарплати, на оплату навчання, лікування або термінової покупки, немає сенсу звертатися у великі банки. Кращим виходом з подібних труднощів стане отримання микрокредит в Киеве.

 

Отримати гроші

На відміну від банків, нам не потрібні тонни документів і всіляких довідок, які потенційному клієнту доводиться добувати з колосальними витратами сил, нервів і часу. Отримати швидко мікрокредит в нашій компанії може практично будь-який дієздатний громадянин України, якому виповнилося 18 років.

Мікрокредит – це невеликі кредити людям, які з якихось причин не можуть отримати кредит в банку. Особливості мікрокредиту: сума до 10 000 гривен, термін до 4 місяців, заявка подається онлайн, весь процес оформлення та повернення кредиту відбувається повністю віддалено через інтернет. Мікрокредитування в Україні регулюється законом»про мікрофінансової діяльності”. Гроші позичальникові приходять протягом 15 хвилин після схвалення заявки. Для того, щоб взяти мікрокредит потрібно тільки паспорт.

Компанія здійснює видачу грошових позик через інтернет в цілодобовому режимі. Щоб взяти мікропозику, необхідно заповнити на сайті анкету із зазначенням персональних даних-піб, серії та номера паспорта, мобільного телефону та деяких інших. При першому зверненні потрібна реєстрація, після чого новий клієнт відразу ж отримує доступ до особистого кабінету.

Рішення за заявкою приймається протягом декількох хвилин, потім на вказаний номер приходить повідомлення про результати розгляду. У разі позитивного рішення компанії клієнт підписує договір електронним способом – за допомогою коду, який приходить йому в смс. Введення коду означає згоду з умовами надання термінового мікропозик.

Схвалена грошова сума переводиться одним із способом, обраним заявником:

Процентна ставка встановлюється індивідуально для кожного клієнта.

Повернення боргу можливе через банківську, електронний гаманець або через термінали платіжних систем. Доступний також переказ через термінали.

Внесення платежів здійснюється 1 раз в 2 тижні. Передбачається можливість пролонгації договору до 4 тижнів.

Серед наших основних переваг:

Розроблена спеціальна бонусна програма для постійних клієнтів, які сумлінно ставляться до своїх боргових зобов’язань. Існує можливість накопичувати бали і використовувати їх при отриманні нових мікрокредитів — гасити з їх допомогою відсотки і оплачувати продовження договору.

Заповніть заявку за 8 хвилин і гроші будуть у вас вже сьогодні!розгляд заявки миттєво!