Як взяти онлайн кредит

2-27-2019

Как взять онлайн кредит
Тепер позики можна брати через інтернет, не виходячи з дому. Достатньо виконати кілька простих кроків. Що необхідно для отримання онлайн кредиту. Потрібно залишити на сайті обраної микроорганизации заявку, в якій вказати бажану суму. Після отримання позитивної відповіді потрібно заповнити бланк договору. За допомогою сканера потрібно зробити копії двох документів: паспорта та ІПН. Якщо все заповнено правильно, можна отримати кредит на карту або електронний гаманець. У деяких організаціях позику видають і готівкою. Перед тим як взяти кредит добре подумайте, переберіть всі плюси і мінуси. Вам справді дуже потрібні гроші або без них можна обійтися. Якщо ви збираєтеся щось купувати, можна просто з декількох зарплат відкласти необхідну суму. Адже за використання кредитних коштів вам доведеться заплатити відсотки. Підходьте до вибору кредитної компанії з особливою ретельністю.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.k24.com.ua/bystryj-kredit/
Компанії повинні працювати більше 2 – 3 років на фінансовому ринку.
У солідної компанії повинен бути офіс, куди можна під’їхати за консультацією. Якщо немає фактичної адреси, тільки сайт, не зв’язуйтеся з такою сумнівною конторою.
Знайдіть відгуки клієнтів в інтернеті. Велика кількість негативних відгуків чи тільки одні позитивні висловлювання вас повинні насторожити.
Переконайтеся в прозорості всіх умов. Інформація про відсотки, терміни кредитування повинна бути на сайті, а не надсилатися окремим листом. Беріть тільки ту суму, яку зможете вчасно повернути, розраховуйте на реальні фінансові можливості. Багато організацій дають кредит без довідки про доходи, вони не вимагають якого – небудь підтвердження платоспроможності. Можливі ризики на себе бере позичальник. Щоб уникнути виникнення прострочень і подальших проблем у вас повинен бути постійне джерело доходів. Не можна підписувати договір, не вивчивши всі умови. В онлайн – кредитування використовується електронний варіант – оферта. Уважно читайте кожен пункт і при виникненні питань, дзвоніть, уточнюйте у менеджера. Простежте, щоб у договорі не було платних, нав’язуваних послуг клієнтам. При заповненні даних у договорі надавайте достовірну інформацію. Інакше можна потрапити в чорний список і зіпсувати кредитну історію. Якщо плануєте отримувати кредит на карту, вказуйте тільки ту, яка оформлена на ваше ім’я. І наостанок, намагайтеся не вводити в звичку використання позикових грошей. Адже ви берете одну суму, а віддаєте значно більше.