Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

1-2-2020

Перш ніж видати кредит, кредитні організації перевіряють клієнта не тільки на наявність постійного джерела доходу та відповідність віковим рамкам, але і на чистоту кредитної історії. Взяти позику готівкою в банку на велику суму з поганою кредитною історією буде проблематично. А ось в мікрофінансової організації вам з легкістю запропонують кредит онлайн на картку або готівкою на невелику суму, для якого не потрібна буде довідка про доходи і кристально чиста кредитна історія. Хочемо порекомендувати взяти гроші в кредит

Як перевіряють кредитну історію в Україні?
В Україні на даний момент існує 3 організації, які володіють відомостями про кредитні історії:

Міжнародне бюро кредитних історій;
Українське бюро кредитних історій;
Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.
Коли людина подає заявку на отримання кредиту, компанія відправляє його ІПН в таке бюро. Звідти приходить лист з даними про кількість оформлених кредитів даною людиною, історія погашень, прострочень і невиплат. На основі даної статистики і приймається рішення про видачу позики.

Що впливає на чистоту кредитної історії?
Щоб отримувати кредити без відмови, важливо стежити за тим, щоб ніякі ваші дії не погано впливали на кредитну історію.

На її чистоту впливають такі фактори:

перш за все, непогашені кредити в декількох кредитних компаніях;
більше 2 прострочених кредитів від 5 днів до 1 місяця;
кредити, погашені раніше терміну. Такий фактор може бути негативним для деяких компаній, так як на вас навряд чи можна буде заробити;
несплата аліментів, а також судимості — все це враховується при складанні кредитної історії людини.
Де взяти кредит з поганою історією?
Якщо ви бажаєте отримати кредит на карту, маючи погану кредитну історію, то вам найкраще буде подавати заявку в кілька компаній і не запитувати велику суму. Так ви з більшою ймовірністю отримаєте гроші в борг на карту.

Кредит готівкою
Отримати кредит на руки з поганою історією можна також в мікрофінансової компанії. Це буде сума до 15 тисяч гривень, але для першої позики вам найкраще буде оформити не більше 3 тисяч гривень.

Зверніться в будь-яке з відділень мікрофінансової організації у вашому місті, заповніть заявку на кредит з консультантом і відразу ж дізнайтеся рішення. Як правило, в таких відділеннях можна отримати позику навіть з негативною історією і кредит без довідки про доходи.

Кредит на картку
З онлайн кредитом справи йдуть простіше. При отриманні онлайн позики практично не враховується кредитна історія клієнта. Особливо, якщо запитується не надто велика сума і в онлайн-анкеті вказані всі достовірні дані.

У Miloan ви можете оформити беззаставний кредит без довідки про доходи. Ми відправляємо запит в Бюро Кредитних Історій, але завжди індивідуально підходимо до клієнтів. Навіть людям з неоднозначною кредитною історією ми можемо видати кредит на карту.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо швидкі позики на карту практично без відмови!