Як взяти КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ БЕЗ ДОХОДУ

7-17-2019
Картинки по запросу КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ БЕЗ ДОХОДУ


Новий закон про кредитування населення ускладнив життя багатьом. Якщо раніше банк не мав права відбирати майно в рахунок оплати боргу, то з прийняттям нового закону це положення змінилося. Відсутній термін давності за кредитами, виплати зобов’язані дотримуватися неухильно, а відсоток за несвоєчасне погашення, залежно від банку, доходить до 200 грн.
Також хочемо вам порекомендувати https://lender.com.ua/kredity/dengi-pod-zalog/
Банківські установи – це підприємства, спілкування з якими необхідно жорстко контролювати. Службовці сприймають лише мовою фактів і цифр. Одна копійка, недоплачена 5 років тому, може спокійно перетворитися в 2 або 3 сотні гривень. Будь-які договору потрібно закривати повністю, вимагати довідку про погашення позики з печаткою та підписом, тільки тоді можна бути спокійним. Ставка по кредиту, незважаючи на привабливу рекламу, рідко буває менше 40 % річних. Ці особливості варто враховувати, якщо кредит вже взято і нарахована пеня. У спілкуванні з банком можуть виникнути додаткові труднощі. Це означає, що пов’язувати з банками після таких змін не безпечно.
Варіант отримати кредит готівкою з прозорою процентною ставкою та без внесення до бази боржників є. Це кредитування під заставу автомобіля. Автоломбард  надає можливості для швидкого отримання необхідної суми, а відсоткова ставка за кредитом легко прораховується за допомогою математичних формул. Плюс цього виду отримання грошей – відсутність великого пакета документів, а також кредит без довідки про доходи. Менеджери пояснять особливості надання грошей і нададуть якісну консультацію. Є можливість отримати кредит під заставу авто без постановки на стоянку, достроково погасити заборгованість, а рядків від 2 до 12 місяців з можливістю продовження договору робить кредитування ще зручніше. Кредитний калькулятор допоможе розрахувати відсотки (приклад нижче).
Таким чином, питання де взяти грошей стає неактуальним. Автоломбард  можна сміливо рекомендувати як альтернативу банківським позикам. Прозорий відсоток, зручні можливості погашення, відсутність «зайвих» паперів зробить отримання кредиту і виплати з нього простими і комфортними.