Як взяти гроші під побутову техніку

9-25-2019

Чому ми називаємо наші умови позики під заставу авто найвигіднішими. Тому, що у нас немає прихованих комісій та платежів, кабальних умов та інших атрибутів, властивих кредитних і мікро – фінансовим організаціям. Звертаючись до нас, Ви можете бути на 100% впевнені в тому, що якщо Вам потрібні гроші, Ви їх отримаєте.
Але якщо міркувати об’єктивно стає ясно, що для більшості людей цифрова техніка – не більше, ніж іграшки. Наворочений ноутбук, смартфон останнього покоління, крутий планшет – більшість людей використовують ці речі для розваг. І в тій ситуації, коли знадобилися гроші, найпростіше взяти позику під заставу смартфонів і планшетів, а не тієї ж побутової техніки чи інших електроприладів.

В якості позики для кредиту від ломбарду ми приймаємо абсолютно різну техніку: пилососи, мікрохвильові печі, фото і відео камери, мультиварки та іншу техніку. Але кредит – це неправильне слово. У нас немає таких кабальних умов, як у мікро – фінансових організацій.

Ви отримуєте необхідну Вам суму грошей. Позика під залог техники традиційно користується найбільшим попитом. Це пов’язано з тим, що розлучитися з технікою на деякий час набагато простіше, ніж з автомобілем або ювелірними прикрасами. На превеликий жаль люди іноді знаходяться в такій ситуації, коли їм доводиться розлучатися зі звичними речами. Але позику в ломбарді – це розумний компроміс. Вам не доведеться брати кредити на невигідних умовах, виплачувати великі відсотки і величезні штрафи за найменшу прострочення платежу. Ви просто залишаєте річ на нетривалий час в заставу ломбарду, а як тільки ситуація стабілізується, зможете забрати її в тому ж вигляді, в якому здавали, назад.

Чим же вигідний позику в ломбарді під заставу побутової та цифрової техніки. По – перше, умови надання позик в ломбардах набагато вигідніше. Ви хоча б де – не будь бачили позику під 0%. Дивіться сторінку з акціями від нашого ломбарду. По – друге, людина не ризикує взагалі ні чим. Неповернення позики загрожує лише тим, що заставлене майно залишиться у нас. Ніяких позовів, ніяких колекторів, ніяких судових приставів.