Як встановити відеоспостереження

10-28-2020

 

Якщо камера направлена на двері сусідів або самі двері потрапляють в об’єктив, то вони мають законне право подати на вас до суду і змусити вас зняти камеру. Бажано мати усне підтвердження від мешканців будинку, тобто обговорити чи не проти вони установки камери відеоспостереження в під’їзді. Якщо можливо – отримаєте письмову. Також рекомендуємо замовити установка видеонаблюдения на сайті по найкращим цінам .

Розміщення камери на вулиці складніше з юридичної точки зору. Спочатку потрібно провести збори мешканців будинку, в тому числі, власників всіх приміщень у житловому комплексі. На зборах необхідно обумовити всі технічні моменти, а також зони, де будуть встановлені камери. Тут потрібно зробити відступ і сказати, що зазвичай відеоспостереження встановлюється комплексно у всіх потрібних ділянках. Отримання всіх документів досить трудомісткий процес, тому заради кожної камери проводити збори навряд чи вийде.

Щоб установка відеоспостереження була законною, потрібна згода 2/3 мешканців будинку. Також пам’ятайте, що таке відеоспостереження – це завжди спільна власність усіх мешканців багатоквартирного будинку. хочемо порекомендувати купить камеру видеонаблюдения на сайті по найкращій ціні.

Яку камеру поставити в під’їзд?

Під’їзд і сходова майданчик не опалюються і мають скромні розміри. Нерідко в подібних місцях спостерігається проблема з освітленням. Враховуйте, що це місце громадського користування і, навіть якщо у вас стоїть домофон, туди можуть потрапити сторонні.

Значить потрібно зовнішня камера з ІЧ підсвічуванням та антивандальним корпусом. Вимоги до вирішення відеозйомки і розі охоплення досить скромні, так як відстані маленькі, люди будуть проходити максимум в двох метрах від об’єктива. Навіть найменшої матриці в 1,3 МП вистачить, щоб на відео можна було розрізнити обличчя.

Ви можете підключити свою систему відеоспостереження до локального сховища або до хмари. Локальна пам’ять не така надійна як хмарне, так як жорсткий диск із записом знаходиться у вас в квартирі. Теоретично злочинці можуть винести або зіпсувати носій, якщо потраплять всередину. Такий спосіб зберігання інформації виправданий, якщо у вас немає можливості дати камері вихід в мережу або ж є кімната охорони з пультом відеоспостереження.

У більшості випадків набагато простіше підключити камеру в під’їзді житлового будинку до хмарного сервісу. Запис відео буде зберігатися на зашифрованому сервері, і ви зможете отримати до неї доступ з будь-якого пристрою, де б не знаходилися. Хмарний сервіс Ivideon пропонує багато тарифів для фізичних і юридичних осіб. Ви отримуєте високий рівень безпеки, додаток буде інформувати, якщо на камері з’явиться рух.

Щоб заощадити місце на накопичувачі, можна вибрати камеру з датчиком руху або підключити функцію запису тільки по руху в кадрі на хмарному сервісі . Таким чином, буде потрібно менше місця для записів, а перегляд відеоматеріалу буде набагато швидше і продуктивніше: не доведеться переглядати багатогодинні записи, щоб знайти потрібний момент.

Тип підключення

Провідні камери на перший погляд здаються більш надійними, але це справедливо тільки частково. WiFi з’єднання для камер досить добре захищене від перехоплення потоку. Глушники сигналу, які створюють перешкоди для побутових приладів, практично нешкідливі для камер. До того ж ці пристрої недоступні за законом звичайним громадянам, на них потрібно дозвіл.

Набагато важливіше питання – простота установки відеоспостереження. Бездротові камери набагато простіше монтувати: досить підвести живлення. Для провідний камери доведеться тягнути кабель від роутера і окремо харчування.

Всі IP-камери можуть підключатися до Інтернету через роз’єм Ethernet. Деякі мають можливість отримувати харчування через цей же роз’єм, ця технологія називається PoE. Вбудований WiFi модуль лише дає можливість використовувати бездротову мережу, а не зобов’язує вас це робити. Одна з таких моделей Nobelic NBLC-2210F-WMASD – це купольна камера з WiFi і підтримкою PoE у вологозахищеному корпусі рівня IP67. Вбудований мікрофон зробить відеоспостереження на поверсі ще ефективніше.

Формфактор або тип корпусу

Камери зовнішнього типу бувають в купольному або циліндричному корпусі. Купольний зазвичай застосовують для кріплення на стелі, а циліндричний для кріплення до стін. З огляду на конструкції купольні міцніше, особливо якщо вони в антивандальному корпусі. Циліндричні розміщуються на ніжці, це не так надійно, якщо говорити про зустріч зі зловмисниками. Але монтаж циліндричної камери в рази простіше.

Ця функція допомагає камері сприймати затемнені об’єкти, наприклад, обличчя людини на тлі відчинених дверей. Якщо фігура стоїть на тлі яскравого світла з вулиці, звичайні камери будуть записувати її як темний силует. WDR зробить так, щоб яскравість регулювалася плавно, а не по самому яскравому ділянці кадру.

Камери з цією функцією при поганому освітленні обробляють кожен кадр шляхом поєднання кількох знімків з різною яскравістю, таким чином темні області стають світлішими.