Як вибрати зручний унітаз!

10-16-2019

Така модель, як дорослого, так і дитячого унітазу, вважається найбільш практичною і зручною в користуванні. Вироби відрізняються розміром, матеріалом виготовлення, так і технічними характеристиками. Виробники пропонують унітази з фарфору або фаянсу. Це сантехніка з відмінними експлуатаційними даними. Унітаз з горизонтальним косим випуском найбільш витребуваний, так як підходить для установки як в приватних будинках, так і в квартирах. Вибирати варіант зливу необхідно, беручи до уваги розташування каналізаційної підводки. Також хочемо вам порекомендувати сантехника Киев у нас великий вибір.

Користуються попитом підвісні унітази з горизонтальним випуском. Найпростіше підлогові унітази монтуються . Вони займають трохи більше простору ванної кімнати, ніж підвісні, так як встановлюються на певній відстані від стіни. Приставні унітази з вертикальним випуском економлять простір, так як приєднуються впритул до стіни. При цьому бачок і інші елементи комунікації монтуються приховано. Підвісні дорослі і дитячі унітази кріпляться до спеціальної конструкції для потайного монтажу сантехніки. Зливні бачки роблять з боковим або нижнім способом подачі води. Другий варіант наповнення бачка більше безшумний. Злив може бути однорежимним – бачок з однією кнопкою і дворежимним – з двома кнопками. У першому випадку, вода після натискання кнопки випускається повністю.

У другому – бачок спустошується наполовину після натискання однієї клавіші, і повністю – після натискання другої клавіші. За формою чаші, унітази поділяються на тарілчасті, козирькообразним і воронкоподібні. Найбільш комфортний та гігієнічний – козирьковий унітаз, задня стінка якого попереджає утворення бризок. Прийнятною, з точки зору гігієни, є воронкоподібна форма чаші, яка також дозволяє економно витрачати воду. Вибираючи унітаз , слід орієнтуватися і на виробника. Доцільніше віддати перевагу зарекомендували себе торговим маркам, які надають гарантію на свою продукцію. Підбираючи дорослий або дитячий унітаз – компакт, важливо враховувати розмір виробу, дизайн, щоб сантехніка була не тільки зручною і практичною, а й естетичної. Сантехніка та матеріали для ремонту. Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого статусу юридичної компанії або фізичної особи – підприємця.