Як вибрати заварник френч-прес!!!!

10-4-2019

Що купити, френч – прес або заварювальний чайник. Не можна сказати, що один з цих кухонних аксесуарів краще, у обох є свої плюси і особливості. Розглянемо, яким буває звичайний заварник і заварювальний чайник з пресом, а Ви самі зробите свій вибір. Скляний виглядає дуже красиво, адже процес заварювання можна спостерігати на власні очі. Є моделі різної форми, з ситом або без, зустрічаються у продажу і відразу з підставкою. Кришка і ручка в цьому виробі може бути пластикова з металевими вставками. Заварник купити можна як повністю прозорим, так і з нанесеним візерунком цена френч пресса давиться на сайті.

Це дозволяє скляний заварювальний чайник ставити на плиту і кип’ятити рідина, для газових плит переважно використовувати розсікач полум’я. Заварювальний чайник з кераміки дуже добре тримає тепло, підходить для приготування всіх сортів чаю. При виборі такої моделі потрібно звернути увагу на конструкцію носика і щільність прилягання кришки. Виробники випускають широку кольорову гаму, так само радує різноманітність за формою – можна підібрати варіант на свій смак і перевагу. Керамічний чайник може йти в комплекті з ситом так і без нього, перед покупкою подумайте, що для Вас було б зручніше.

Порцеляновий заварник самий вишуканий і витончений з усієї трійці – відмінно вписується в сервіровку столу, в комплект можна підібрати чашки з цієї ж серії, що б сповна насолодитися смачним напоєм. Френч – прес це по суті універсальний чайник заварник, адже по своїй конструкції в ньому можна заварювати як чай, так і кави, що дуже зручно, адже не завжди знаходиться час варити каву в турці, а пити розчинну не охота. Конструктивно – заварник френч – прес це циліндрична висока колба, з поршнем пресом, який поміщається в основу підставки з ручкою для зручності маніпуляцій. Спокійно можна вибрати потрібний в залежності від потреб. Колба з термостійкого скла, поршень у своєму підставі оснащений дрібним ситом, яке щільно прилягає до стінок колби і не дає випливати назовні часткам кави або чаю. Як заварювальний чайник, так френч – прес зручні і практичні у використанні.