Як вибрати якісні послуги адвоката

1-20-2020

not found
Ви маєте можливість абсолютно безкоштовно отримати коротку кваліфіковану допомогу у вигляді консультації. Я є адвокатом і правовим експертом у різних галузях права. Основні принципи своєї професійної діяльності: дотримання адвокатської етики, сумлінність, знаходження індивідуального підходу у вирішенні проблем клієнта, націленість на результат, пріоритет інтересів клієнта, чесність, законність. Крім того, надаються послуги не тільки юридичних, але й фізичних осіб. Таким чином відвідувачу буде зручно знайти інформацію, що цікавить його. Веде прийом, адвокат у Дарницькому районі р. Ви можете зателефонувати адвокату, або зв’язатися з ним по електронній пошті або скайпу, і домовитися про зустріч. Необхідна інформація знаходиться в розділі Контакти. Вартість адвокатських послуг визначається по двом взаємопов’язаним критеріям: складність справи, тобто зусилля адвоката необхідні для досягнення необхідного результату і час, яке буде для цього витрачено. Крім того, Ви можете вибрати спосіб і порядок оплати праці адвоката, чи буде це погодинна оплата, оплата за судове засідання, або за ряд конкретних юридичних дій. Мабуть один з найскладніших питань. Як правило адвоката вибирають по рекомендації друзів, знайомих, співробітників, родичів. Але насправді це не гарантує Вам позитивного результату конкретно у вашому юридичному питанні або справі. Адвокат може бути досвідчений але не “універсальний”, і якщо, приміром, адвокат допоміг вашому знайомому по шлюборозлучному процесу це не означає, що він буде добре розбиратися в кримінальному праві або у господарській справі. На жаль фізично не можливо бути фахівцем в усіх галузях права. Можна звернутися в імениту юридичну компанію, але в такому випадку готуйтеся до невиправдано високим грошовим витратам. У розділі Виграні справи ви можете ознайомитися з прикладами справ де були отримані позитивні результати.
Також хочемо вам порекомендувати https://vexillum.com.ua
В даному випадку одному адвокату навіть фізично буде складно надавати юридичну допомогу, не кажучи вже про спеціалізації такого адвоката. Зараз активно практикую Податкове право.
Виходячи зі свого професійного досвіду хочу сказати, що у випадку виникнення необхідності правової допомоги, не зволікайте зі зверненням до юриста, адвоката, оскільки час може грати проти Вас.