Як вибрати виробництво інтегральних мікросхем

12-19-2018

Как выбрать производство интегральных микросхем
Вже ні для кого не секрет, що економічне та політичне становище будь-якої країни в сучасному світі визначається рівнем розвитку її електронної галузі. Навіть дуже багата при-рідними ресурсами країна не може ігнорувати цей факт, беручи до уваги власну безпеку, так як вплив електронної складової в системах, які забезпечують безпеку, зростає експоненціально. Цікаво, що за останні 30-40 років розвиток електронної галузі випередило за якісним та кількісним характеристикам загальний розвиток техніки на кілька порядків. Переконатися в цьому можна з допомогою даних, наведених у таблиці.
Також хочемо вам порекомендувати производство интегральных микросхем
Наступний факт, який хотілося б відзначити, полягає в тому, що технологічні знання (іншими словами, ресурси, необхідні для розробки і впровадження нових продуктів і управління їх якістю) для виробництва електронних компонентів складають левову частку в технологічному ланцюжку виробництва електронної апаратури. Тобто володіння базовими технологіями виробництва сучасної компонентної бази (НВІС, МЕМС, СВЧ МІС, дисплеїв і дискретних компонентів) визначає рівень розвитку і статус сучасної постіндустріальної держави.
Ще одним значним фактом для нас, що живуть і працюють у Росії, багатої природними ресурсами, є те, що боротьба за ці ресурси загострюється і буде загострюватися в подальшому. Тобто у нас є об’єктивні потреби у зміцненні обороноздатності і володіння сучасною зброєю. А адже за наявними даними питома вага (вартість) електроніки в сучасних озброєння перевищує в середньому 70%, а в деяких видах озброєнь (високоточна зброя, безпілотні літальні апарат^:) досягає 90% і більше.
Досягнення в області технології і обладнання наноимпринтной літографії дозволяють на порядок знизити вартість проекту для критичних розмірів 90 нм і менше у порівнянні з рішеннями на основі оптичних степерів. Розвиток наноимпринтной технології дозволяє створювати високорентабельні мелкосерийные многономенклатурные мікроелектронні виробництва, пішовши від класичної компоновки серійної фабрики.
Інші статті по даній темі: Високонадійні підстроювальні конденсатори Temex-СегамісѕКомпанией Wiznet випущена нова версія прошивки v3.8Монолитные мікросхеми комутаторів НВЧ-сигналів компанії Hittite MicrowaveМикросхемы на розширений температурний діапазон до 150 °C від МісгосһірВыставка «Нова електроніка»: проводжаючи 2012 рік та зустрічаючи рік 2013‑й Мікроконтроллер для вбудованого застосування – NIOS. Конфігурація шини і периферії.