Як вибрати універсальні зарядні пристрої (повербанки)

9-23-2019


Портативний зарядний пристрій power bank – це аксесуар, який допомагає оперативно зарядити будь-який мобільний гаджет і бути постійно на зв’язку. І ціна на різні моделі відрізняється в рази. Як же зробити правильний вибір і не переплатити зайві гроші за непотрібні функції або цифри в технічному паспорті.
Також хочемо вам порекомендувати https://mobisvit.com.ua/zu-poverbanki-akkumulyatory/universal-nye-zaryadnye-ustrojstva-poverbanki/

Під сумісністю розуміється можливість заряджати саме ті гаджети, які є в розпорядженні. Мається на увазі, по – перше, вихідна напруга. Більшості сучасних пристроїв необхідно напруга в 5 Ст. По – друге, зверніть увагу на вихідний струм. Чим вище вихідний струм, тим швидше зарядиться прилад. Однак завищений струм може вивести з ладу акумулятор. Тому, наприклад, планшета краще підбирати портативні зарядні пристрої та повербанки з виходом в 2А, а для смартфона буде достатньо 1А. Також повербанк може комплектуватися шнурами, роз’ємами, перехідниками під різні прилади – android – смартфони, iPhone, MP – плеєри, планшети та ін. Ємність повербанка – це також одна з визначальних характеристик. Однак не варто зациклюватися на ній і прагнути придбати модель великої ємності. Справа в тому, що ємний power bank буде не тільки дорожче, але і важче, більше за габаритами. Ну а туристам, рибалкам, мисливцям потрібна більш ємна батарея. Адже вони можуть бути надовго позбавлені можливості зарядити power bank або смартфон.

Літій – полімерні акумулятори краще за своїми технічними і експлуатаційними характеристиками, але і дорожче. Крім наведених характеристик для деяких, можливо, будуть актуальні вагу та габаритні розміри, кількість роз’ємів, індикація стану power bank, наявність сонячних батарей як альтернативного джерела заряду. Ми пропонуємо широкий асортимент портативних зарядних пристроїв за цінами, про які наші конкуренти можуть тільки мріяти. Будь-яка покупка, зроблена в нашому магазині, в найкоротші терміни опиниться біля вас. Ми відправляємо замовлення в день оплати, і він їде до свого нового хазяїна. Прямі поставки дають нам можливість надавати конкурентні ціни. Постійна наявність на складі і професіоналізм наших співробітників, забезпечує вищий сервіс для наших клієнтів. Ви можете замовити будь-який товар, не встаючи зі свого крісла, а наш кур’єр вчасно доставить покупку за вказаною адресою.