Як вибрати Текстиль

9-19-2018

Как выбрать Текстиль
Правильний вибір текстилю та аксесуарів врятував не один дизайн-проект. Зміна штор, покривал, подушок, скатертин змінює кімнату до невпізнання. Але і коштує це звичайно недешево, так що, по-перше, відразу закладайте текстиль в бюджет, а по-друге – при виборі текстилю дотримуйтесь базовими правилами, про які розповідає дизайнер інтер’єрів Світлана Юркова якщо говорити мовою підручників, у текстилю дві функції: декоративна і практична. Тобто, з одного боку, текстиль надає інтер’єру завершеність і настрій. Також хочемо вам порекомендувати придбати кращий текстиль Компания Текстиль-Контакт, тут гарні ціни.

Пам’ятайте, що фактура і малюнок на шторах повинні перегукуватися з наволочками на подушках, скатертинами, серветками. Але текстиль робить кімнату не тільки красивою, але і зручною. Так, штори повинні надійно закривати екран телевізора від прямих сонячних променів, і якщо ви повісили плазму навпроти вікна, то купуйте тканина з максимальним затемненням.
Вибираючи текстиль, враховуйте властивості тканин.

Натуральні тканини можуть сісти, тому варто зробити запас по висоті. Крім того, не забудьте про підкладках, тому що тканини часто вигорають, особливо штори. Пам’ятайте, що за натуральними тканинами складніше доглядати, вони вередливими, ніж синтетичні.Вибір матеріалу залежить і від того, де ви його використовуєте.
Постільна білизна вибирайте з екологічних матеріалів, таких як льон або бавовна. Якщо у вас нестандартне спальне місце, можна зшити білизна на замовлення. Скатертина повинна звисати зі столу на 20-30 см. Матеріал потрібен практичний і довговічний – тому допустима домішка синтетичних матеріалів. Для скатертини на кожен день краще всього взяти матеріал з тефлоновим просоченням.
Штори з горизонтальним малюнком візуально розширять простір, а з вертикальним — зроблять вище. Яскраві принти на штора можуть стати головним акцентом інтер’єру, але, швидше за все, швидко набриднуть. Пишні драпірування погано виглядають в кімнатах з невисокою стелею, зате штори зі збірками підходять для великих широких вікон.

Зміна текстилю – один з найпростіших способів оновити інтер’єр.
Повісьте над ліжком балдахін, накрийте дивани новими пледами, змініть оббивку крісел, стільців і ліжка, замовте інші штори. На кухню купіть нові скатертини, рушники, прихватки і фіранки.Є й менш звичні, але ефектні способи використовувати текстиль в інтер’єрі.

На кухні тканина з яскравим принтом прикрасить кухонний фартух на стіні біля робочої поверхні – для цього текстиль потрібно закрити жароміцним склом.
В кімнатах з допомогою різних тканин можна зонувати простір.