Як вибрати тактичні рукавички!!!!

9-23-2019

Тактичні рукавички призначені для захисту рук від пошкоджень на стрільбищі, тому до них пред’являються особливі вимоги: гідрофобні і негорючі матеріали виготовлення, міцні надійні шви, накладки – посилення, захисні щитки і зносостійкість. Захисні рукавички не повинні погіршувати рухливість рук. Але варто зауважити, що навіть у високоякісних тактичних рукавичках погіршуються тактичні відчуття: в них складно здійснювати дії з дрібною моторикою і багато скаржаться на поганий “контакт” долонь з предметами. Саме тому чималу популярність мають безпалі тактичні рукавички. Як би це банально не звучало, але головний критерій при виборі стрілецьких рукавичок – у них повинно бути зручно. Також хочемо вам порекомендувати переглянути тактичні рукавички у нас на сайті.

Перед покупкою надіньте їх, посгибайте пальці, покрутіть кистями рук – рукавички не повинні пережимати або бовтатися. Довговічність і зручність рукавичок залежить від матеріалів виготовлення. Краще не економити і не вестися на китайські “репліки” відомих виробників, адже копії зазвичай набагато гірше по якості виготовлення, так і за матеріалами. Репліки швидко “ушатываются” при навантаженнях і можуть підвести в самий відповідальний момент. Долоні не повинні потіти, тому для літа необхідно вибирати літні тактичні рукавички: зазвичай, вони мають перфоровану поверхню, дихаючий матеріал і отвори для вентиляції.

Вибираючи зимові захисні рукавички звертайте увагу на температурний режим: якщо зими не дуже холодні можна купити зимові тактичні рукавички без утеплювача. Як не крути – тактичні рукавички це все ж расходник. У одних вони “живуть” сезон, у кого – то і пару років можуть протриматися. Все залежить від частоти використання, умови використання та акуратності власника. Але ми дуже і дуже не рекомендуємо використовувати для захисту рук замість тактичних рукавичок звичайні. Як мінімум – не для цього вони створені, зчеплення з предметами у них не ахті і домогтися правильного зручного хвата практично неможливо. Головне при виборі керуватися пунктами 3: зручність, якість і надійність.