Як вибрати страхову компанію

4-15-2019

Как выбрать страховую компанию
Чим більше страхова компанія тим менше шансів, що вона збанкрутувати, а банкрутують страхові компанії часто. Вибирати краще з першої десятки страхових компаній Росгосстрах, РЕСО – Гарантія”, “Ингосстрах”, Альфастрахування, ТСК, Згода, СОГАЗ, МСК. Краще страхуватися в офісі компанії. Якщо страхуєтеся у агента, то перевіряйте у нього довіреність на право страхування, а краще зателефонуйте в страхову компанію і уточніть чи має агент всі необхідні документи. Бувають випадки, коли агенти забувають здавати гроші за поліси або працюють з відкликаною довіреністю, а іноді продають поліси вкрадені і знаходяться в розшуку.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як обрати надійну страхову компанію? http://lawagency.kiev.ua/2018/06/28/yak-obrati-nadijnu-strahovu-kompaniyu/
По КАСКО (добровільного страхування) вибирати компанію потрібно ретельніше, ніж по ОСАГО. Якщо те, що стосується ОСАЦВ в основному регулюється федеральними законами і постановами уряду, то по КАСКО, здебільшого правилами страхування, які свої у кожної страхової компанії. Важливу роль відіграє судова практика з розгляду справ про відшкодування шкоди при ДТП в конкретному регіоні.
Вибирати потрібно, знову ж таки у першої десятки рейтингів страхових компаній. Якщо у випадку банкрутства страхової компанії по ОСАГО компенсаційну виплату можна отримати з Російського Союзу Автостраховиків, то по КАСКО шансів отримати виплату практично немає. У разі банкрутства страхової компанії, що б отримати виплату по КАСКО, потрібно звертатися в Арбітражний суд, реєструватися в реєстрі кредиторів і чекати виплати після погашення всіх боргів перед бюджетом і іншими кредиторами.
Уважно читайте правила страхування і страховий поліс. Якщо автомобіль гарантійний то вибирайте ремонт по напряму в сервіс дилера. У разі ремонту в неавторизованому заводом – виготовлювачем сервісі можна втратити гарантію на автомобіль.
Особливу увагу зверніть на франшизу. Франшиза – положення договору страхування, що виключають виплату страхового відшкодування, якщо розмір збитків, що виникли в результаті настання страхового випадку, не перевищує або менш визначеного договором страхування розміру збитків.
Комітет з захисту прав автовласників, інтернет сайт активістів руху.