Як вибрати спортивне харчування

1-20-2019

Как выбрать спортивное питание
Збалансоване харчування в поєднанні з регулярними тренуваннями — універсальна формула для досягнення особистої спортивної мети. Результат не змусить себе довго чекати, якщо обидва пункти з цієї умови ви виконуєте на 100%.
Також хочемо вам порекомендувати https://waysport.com.ua/
У більшості людей виникають труднощі з формуванням раціону харчування. Розрахунок білків, жирів, вуглеводів та інших корисних речовин — непросте завдання, що вимагає особливих знань і кваліфікованої підтримки.
Спортивне харчування — ваш особистий помічник на шляху до фігури мрії.
Спортпит підходить тільки тим людям, які протягом тривалого часу мають фізичні навантаження або займаються бодібілдінгом. Перш ніж задуматися про його прийом, потрібно поставити перед собою ціль і почати займатися спортом систематично: тренуватися по годині не менше 3 – х разів на тиждень. Для гармонійного розвитку мускулатури власних ресурсів організму на перших порах достатньо. Однак якщо заняття спортом стали частиною вашого звичного способу життя, і ви відчуваєте потребу в додатковому притоку нутрієнтів, можна розглянути можливість прийому спортивного харчування. Добавки, призначені для людей худорлявої статури з швидким метаболізмом. Суміші для боротьби з надлишковою вагою. У їх складі — омега – 3, L – карнитин, гуарана, кофеїн, які стимулюють процеси метаболізму і розщеплюють жири. В основі добавки — розщеплені білки, в тому числі і амінокислоти BCAA, які не синтезуються організмом самостійно. Вони беруть участь у засвоєнні нутрієнтів і протидіють накопичення жирів. Велика кількість фізичних навантажень зношує організм і призводить до дефіциту вітамінів і мінералів. Біодобавки відшкодовують їх кількість і підтримують імунітет.
Перш ніж почати приймати спортпит, проконсультуйтеся з лікарем і фітнес – інструктором. Разом з фахівцями ви зможете підібрати оптимальний варіант біодобавки і розрахувати дозування з урахуванням особливостей вашого здоров’я. Як правило, спортивне харчування беруть під контролем персонального тренера під час виконання фізичних вправ, за годину або безпосередньо перед тренуванням.
Команда досвідчених тренерів клубу проводить комплексне фітнес – супровід: від складання індивідуальної програми тренувань до конкретного плану харчування і сну.
Записуйтеся на заняття — допоможіть приголомшливого фітнес – ефекту при підтримці персонального тренера.