Як вибрати Ремонт iPhone 8

12-7-2019
Картинки по запросу iPhone 8Для виконання термінового ремонту – виконайте попередню запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту.
Що означає 100% успіх заміни скла.
Ми несемо відповідальність за Ваш LCD – модуль в процесі ремонту і гарантуємо успішність процедури заміни скла. Збої в роботі зазначених функцій говорять про поламки 8 і необхідності термінового ремонту. У процесі використання айфона виникають ситуації, коли він перестає виконувати певні функції, не включається, зависає. Ці ситуації – наслідки механічного впливу на телефон або попадання води на нього. Можливо пошкодження екрана, динаміка, мікрофона, камери або декількох модулів одночасно. При виникають збої не шукайте проблему самостійно. Також хочемо вам порекомендувати https://jobsservice.com.ua/remont-iphone/8/

Як вибрати сервісний центр по ремонту Айфона 8 в Харкові. У Харкові є багато сервісних центрів з обслуговування та ремонту айфонів. Не кожен оснащений спеціальним устаткуванням та інструментом. Іноді сервісні центри використовують погані китайські комплектуючи. Це призводить до збільшення термінів ремонту, несоответствующий якістю і високою ціною. Сервісний центр оснащений спеціальним обладнанням і використовує комп’ютерні програми для діагностики і ремонту смартфонів. У нас є необхідний інструмент для проведення найтонших ремонтних робіт.

Якщо необхідна заміна екрана, динаміка, мікрофона, шлейфа або камери айфона, фахівці сервісного центру зроблять це за один день. За бажанням замовника заміна здійснюється на оригінальні запчастини чи їх якісні аналоги.
У сервісному центрі є послуга виклику майстра на будинок для економії власного часу. Майстер повертається програми, чистить і частково замінює комплектуючи в присутності замовника. При необхідності складного ремонту він відвозить телефон у сервісний центр.

Використовуються Оригінальні запчастини чи Копії.
Залежно від ремонту, ми використовуємо запчастини двох якостей: оригінальні (зняті з нових пристроїв) та копії OEM якості. Оригінал безумовно перевершує за якістю копію OEM, але в силу своєї дешевизни, ми, на прохання клієнта, встановлюємо їх з гарантією до 6 місяців.

Яка гарантія і на що поширюється.
Наш сервісний центр надає гарантію від 3х до 12 місяців, в залежності від типу ремонту. Гарантія поширюється на деталь, яку ми встановили на Ваш пристрій. Винятком гарантійного обслуговування є: порушені гарантійні пломби, наявність фізичних пошкоджень запчастини і попадання води.