Як вибрати Послуги ріелтора

3-22-2020
Картинки по запросу "Послуги ріелтора"Умовно ріелторів можна розділити на дві категорії: тих фахівців, які працюють на вторинному ринку нерухомості, і тих, хто на первинному.
Ріелтор на вторинному ринку поєднує відразу кілька професій.
Ріелтор повинен мати документ, що посвідчує особу (паспорт), і візитки. Ніяких спеціальних документів не вимагається.
Агент не пропонує підписати угоду, в якій позначені терміни, протягом яких квартира буде продана. У такому разі він, швидше за все, запропонує для швидкого продажу встановити ціну трохи нижче ринку або затягне цей процес на довгий час в очікуванні щасливого випадку.  Також хочемо вам порекомендувати Услуги риэлтора

Ріелтор натякає, що готовий зробити знижку зі своєї комісії. Це, швидше за все, означає, що співробітник агентства вирішив провести так звану приховану угоду, а клієнту знижку обіцяє за рахунок комісії, недоотриманої своїм роботодавцем. У такому разі заощадити, звичайно, вдасться, але про офіційне оформлення відносин мови бути не може. Юридично закріплені домовленості дозволяють клієнту отримати цілий комплекс послуг від агентства, включаючи страхування відповідальності компанії і, що називається, «пост – продажне обслуговування. Економити на цьому не варто.
Винагорода за послуги ріелтора призначається набагато нижче середньоринкових розцінок. Як правило, демпінг влаштовують приватні маклери або початківці агенти на етапі становлення в професії.

Ріелтор витягає гроші з клієнта на так звані «представницькі витрати». Буває, що ріелтор натякає клієнту, що без додаткових витрат, понад комісії, на оформлення угоди не обійтися: черзі , щоб документи «не завернули», прискорити процес і т. Таких порожніх доводів може бути маса. Тільки от перевірити, на що були витрачені гроші, не вийде. Золоте правило говорить, що всі «непередбачені» витрати йдуть з обумовленої комісії, а не понад неї. При продажу квартири на вторинному ринку кращим і перевіреним способом залишається сарафанне радіо. Якщо не знайомі можуть порекомендувати перевіреного агента, то необхідно проаналізувати ринок і вибрати найбільш досвідчені і добре зарекомендували себе компанії.