Як вибрати пластикові вікна

9-25-2019

Як вибрати пластикові вікна-на сьогоднішній день багато хто задається питанням які пластикові вікна краще і які ж поставити, щоб надалі не знайти проблем в їх експлуатації. У даній статті ми постаралися привести основні принципи правильного вибору вікна ПВХ, ознайомившись з якими ви не будете перебувати в омані які пластикові вікна поставити себе в будинок. Хочемо порекомендувати вибрати Металлопластиковые окна

Як вибрати вікна і на що звертати увагу – це повинен бути якісний профіль, сучасна фурнітура, склопакет з хорошими характеристиками, додаткові елементи вікна, надійна виробнича компанія. Якщо не звертати увагу на ці особливості, то можна в подальшому сильно розчаруватися у своєму виборі. Адже кожен власник свого житла хоче зробити ремонт і забути про нього на довгі роки, живучи в комфорті та затишку. Ну а тепер опишемо трохи докладніше. Рекомендуємо Окна Aluplast


Фурнітура є невід’ємною частиною при виробництві пластикових вікон. Не варто економити на виборі фурнітури невідомих виробників, тому що вона може привести до згубних наслідків: постійного ремонту або, що ще гірше, до повної заміни. Великим авторитетом користується фурнітура марок: Roto, Maco, Siegenia Aubi. Фурнітура цих марок – це надійний захист, довговічність і легкість в експлуатації.


Багато встановивши собі нові пластикові вікна, стикаються з проблемою – потіють вікна. Але в 85% випадках винуватцем є сам споживач. Економія при покупці вікна не виключає виникнення конденсату. Існують різні види склопакетів, за допомогою яких можна запобігти подібним явищам. А щоб позбавити себе від шуму і втрати тепла може бути достатньо і двокамерного склопакета.


Під додатковими елементами ми маємо на увазі можливі опції і комплектуючі для вікон ПВХ. Заздалегідь варто продумати як і чим ви хочете доповнити своє майбутнє вікно. Це може бути як опція поворотно-відкидної стулки вікна, так і установка москітної сітки, гребінки або кліматичного клапана. На відміну від усього перерахованого, опцію поворотно – відкидний стулки треба замовляти на етапі зняття замірів.


Вибираючи виробника пластикових вікон варто враховувати з якого профілю виготовляється продукція, яка використовується фурнітура, наскільки швидко виконується замовлення і установка. Не варто без особливих знань проводити монтаж самостійно або довіряти приватному майстру, який стикався з монтажем всього лише кілька разів. Набагато надійніше замовити професійний монтаж з гарантією у виробника.