Як вибрати мульти-функціональний інтерактивний дисплей

3-19-2020
Картинки по запросу "Newline TruTouch X6. Интерактивная 65” 4K-панель “всё-в-одном”"

Серед усього різноманіття інтерактивного обладнання в освітній сфері найбільшого поширення отримали дошки з сенсорним екраном, точніше — поверхні, що працюють на основі сенсорної аналогом – резистивної технології. Це обладнання володіє цілим рядом конструктивних і функціональних переваг, дозволяючи подавати навчальний матеріал найкращим способом. Також хочемо вам порекомендувати тач экран у нас на сайті великий вибір.

Принцип роботи інтерактивних дошок з сенсорним типом екрану полягає в наступного ро: всередині поверхні дошки розташовані два листа з гнучкого резистивного матеріалу. Між ними — тонка повітряна прошарок. При натисканні поверхню інтерактивної сенсорної дошки прогинається, резистивні листи дотикаються в точці натискання. В ту ж мить на пристрій зчитування надходить сигнал спочатку про вертикальній координаті точки дотику, потім про горизонтальною.

Перевага сенсорної технології в інтерактивних дошках очевидно: для їх використання не потрібні спеціальні пристосування або маркери. Працювати можна за допомогою пальця або будь-якого негострого предмета. Деяким обмеженням є те, що такі дошки мають трохи менш швидку реакцію. Проте різниця у відгуку в порівнянні з іншими технологіями не істотна і інтерактивні дошки з сенсорним екраном цілком здатні стати ефективним інструментом для навчання учнів молодшої школи, викладання гуманітарних наук, а також для офісних презентацій.
Інтерактивні дошки з сенсорним екраном.
На нашому сайті ви знайдете великий вибір інтерактивного обладнання з сенсорною технологією від провідних світових виробників за привабливою вартістю. До ваших послуг зручний онлайн – каталог, гнучкі інструменти підбору продукції за параметрами, декілька способів оплати замовлення, а також оперативна доставка інтерактивної дошки по Києву в вашу установу.