Як вибрати митне оформлення

6-10-2019

Как выбрать таможенное оформление

України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/ або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання); посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном і т.

Митне оформлення ТЗ, що ввозяться громадянами для вільного обігу на митну територію України, проводиться митницею за місцем постійного проживання або тимчасового перебування таких громадян. Також хочемо вам порекомендувати Группа компаний КМ

України ТЗ для вільного обігу громадянин має можливість оформити в митниці ГФС за місцем проживання попередню декларацію (далі – ПД). Тобто перерахувати кошти на відповідний рахунок митниці ГФС для забезпечення сплати митних та інших платежів. Оформлення ПД можливе за умови надання митниці ГФС повної інформації про ТЗ, а саме: тип, модель та марка, колір, рік виготовлення і дата першої реєстрації, ідентифікаційний номер, номери кузова, шасі (рами), двигуна, об’єм двигуна (куб.
ПД, пропуск ТЗ при в’їзді в Україну здійснюється за умови застосування заходів гарантування його доставки у митницю призначення.

Для здійснення контролю за ввезенням ТЗ на митну територію України з органу доходів і зборів відправлення на кордоні до органу доходів і зборів призначення, у зоні діяльності якого постійно проживає (тимчасово перебуває) його власник, використовується попередня митна декларація чи митна декларація у митному режимі транзиту, оформлені в установленому порядку.