Як вибрати металопластикову трубу в ізоляції

10-2-2019
Valsir Pexal в изоляции

Труба металлополимерная для систем опалення, холодопостачання PE – RT/ Al/ PE – HD, HTS 20х2 товщ. Труба в изоляции Valsir Pexal для систем опалення, холодопостачання PE – RT/ Al/ PE – HD, HTS 20х2 товщ. Відвід з зовнішнім різьбленням 90 град. Відвід з зовнішнім різьбленням 90 град. З’єднувач для нарізних труб, з конусом, гайка і ніпель, 1/ 2″, присоедин. Відвід з внутр різьбленням 90 град. Металопластикові труби і фітинги для опалення та водопостачання.

Гнучкі металопластикові труби – оптимальна альтернатива залізних виробів, використовуваних для створення трубопроводів для гарячої і холодної води. Міцні елементи систем водопостачання та опалення, виготовляються зі спеціального пластику (PEX або PE – RT) і алюмінієвої фольги (проміжний армуючий шар), демонструють високу стійкість до корозії і температурних деформацій, зберігаючи експлуатаційні якості 50 і більше років. Трубопроводи з металопластику мають стабільну геометрію при високій температурі теплоносія (до 95о. Звичайні труби пластикові з’єднуються з фітингами за допомогою паяльника (праски зварювання) методом термічної пайки.

Для скріплення металопластикових елементів трубопроводів потрібно застосування спеціального інструменту, що забезпечує створення міцного і герметичного з’єднання – прес – кліщів. При монтажі також використовуються обтискні муфти (надіваються на труби) та прес – фітинги (хрестовини, перехідники тощо ), які вставляються в отвори і одноразово обжимаються електромеханічної або гідравлічної прес – машиною. Для приєднання металопластикових елементів до металевих труб застосовуються обтискні фітинги, що мають з одного боку різьбу, а з іншого – прес – шайбу з гайкою і конус з манжетами. Для розведення систем ХВП можна купити пластикові труби, які коштують дешевше. Як вибрати якісну інженерну сантехніку. Перш ніж купити металопластикові труби і фітинги , ретельно огляньте вироби. В інтернет – магазині представлені будь-які види якісної трубної продукції, що має необхідні сертифікати.