Як вибрати металочерепицю

2-27-2019

Как выбрать металлочерепицу
Тема в розділі , створена користувачем Андрій Пушк,.
Також хочемо вам порекомендувати металлочерепица в Днепре
Закрита.
Що небудь в районі ярославки. Кут 45 градусів з 4 вікнами в даху в теплій мансарді.
Я вибираю між м/ год Уникма 385 руб.
На писят років за 270 рублів не буває. А так практично будь-яку, з полиуриетановым покриттям, прокатану на хорошому обладнанні.
Але взагалі кажучи, планувати МЧ та на писят років.
З доступного на писят нормально відпрацює фальц в пурале і кераміка, решта це рекламні розводки, що МЧ, що фарбований руберойд з «довічною гарантією», що інші гандулины.
Я вибираю між м/ год Уникма 385 руб.
Що небудь в районі ярославки. Кут 45 градусів з 4 вікнами в даху в теплій мансарді.
З доступного на писят нормально відпрацює фальц в пурале і кераміка.
В межах 400 рублів з цього що порадите конкретніші. А в межах 400 рублів може ще щось порадите. Ці 2 — а матеріалу вважаю кращими для металочерепиці. а що скажете щодо якості покриття «Вікінг» виробництво За якістю Viking недалеко від поліестра. Товщина сталі у Viking все — таки 0, 45мм. характеристиками — нічого видатного, основна «фішка» матеріалу — естетика (незвичайний зовнішній вигляд). тобто краще все — таки брати з полімерним покриттям. підкажіть яку все — таки взяти не переплачуючи зайвих грошей. тобто краще все — таки брати з полімерним покриттям. підкажіть яку все — таки взяти не переплачуючи зайвих грошей.
Все, що наноситься на металочерепицю — це полімерні покриття. Просто назви у них (Pural, Prisma, Viking, Поліестер, Пластизол) різні технічні характеристики. Дивлячись що ви хочете отримати в результаті — або економію (вибрати матеріал більш менш якісний і не занадто дорогий) або якість. Найпростіше вибирати виходячи з бюджету. Наприклад, Вікінг — зовсім непоганий матеріал за свої гроші, просто є і краще, але, відповідно дорожче.
Хотілося — б (вибрати матеріал більш менш якісний і не занадто дорогий) дах двосхилий будинок для проживання в літній час коли дивишся на ціну за метр різниця начебто не дуже велика але коли починають додавати комплектуючі різниця стає істотною для мого бюджету. А мені потрібно щоб дах не протікав як можна довше бажано до кінця днів моїх.
Зіткнувся з вибором металочерепиці для лазні. Багато було пропозицій, зараз вибираю між Призмою (Металопрофіль, 360 руб/ кв. ), останні два види — виробництво Грандлайн. За всіма трьома видами відгуки продавців хороші. Порадьте, що все ж таки вибрати.
У Уникме можу придбати з пристойною знижкою.
Основні критерії вибору м/ год-товщина сталі, вміст цинку, покриття, гарантія.
Останнє редагування модератором:.
Яку краще вибрати металочерепицю.
У Вас вже є обліковий запис.