Як вибрати логістичну компанію

4-1-2020
ЯрТранс: Чому варто вибирати сучасного 3PL оператора логістики ...

Логістика – процес організації складування і транспортування вантажу, заснований на застосуванні певної ресурсної бази. Компанії, які здійснюють міжнародні вантажні перевезення з Києва, а також всередині країни, називаються логістичними. Як знайти надійного партнера для виконання транспортних операцій в довгостроковій перспективі. Інформація, подана нижче, допоможе зробити правильний вибір.
На ринку торгівлі послуги з перевезень пропонує безліч компаній, однак, не кожна з них готова гарантувати їх виконання на високому рівні.
Кваліфіковані співробітники, під час переговорів з якими, клієнту буде запропоновано кілька варіантів реалізації перевезення вантажу, із зазначенням кошторису витрат, можливих термінів доставки. Всі умови прозорі, а персонал орієнтований на виконання бажань замовника. Також хочемо вам порекомендувати https://1lk.com.ua/ логістична компанія.

Укладення договору на міжнародні перевезення вантажів в Польщу, Іспанію, інші країни Європи, в якому описуються зобов’язання і права сторін. Важливим критерієм довіри є пункт, в якому описана фінансова відповідальність логістичної компанії внаслідок псування/ втрати товару під час транспортування.
Великий спектр послуг, що включає оформлення страховки, митних документів, консолідацію вантажів, зберігання, вантажні – розвантажувальні роботи.
Наявність технічної бази для відстеження місця розташування товару.
Власний автопарк (машини різної місткості) і команда професійних водіїв – запорука вирішення поставленої задачі в будь-який час дня і ночі, без прив’язки до посередників.
Широко розгалужена мережа зі складами, як всередині країни, так і за її межами. Якісна послуга не може бути дешевою. Надмірно низькі ціни повинні насторожити.

Тільки компанії, з налагодженими схемами транспортування можуть регулярно виконувати відправку партій  в Європу. А позитивна репутація та безліч постійних клієнтів – фактор, ще раз підтверджує професіоналізм команди і надійність обраного сервісу. Також можна ознайомитися з повним переліком послуг Перша логістична компанія – перевізника міжнародного рівня. Довіряючи надійним логістичним операторам, замовнику вдасться знизити фінансові витрати, і, при цьому, не постраждає якість основних бізнес – процесів фірми.