Як вибрати ліцензія ФСБ на роботу з держтаємницею

6-13-2019


Для отримання ліцензії потрібно мати договір із замовником послуг з підтвердженою ступенем секретності, а також ряд документів, що підтверджують здатність компанії забезпечити безпеку відомостей, що охороняються державою.
Ми виконуємо весь комплекс робіт, необхідних для успішного проходження ліцензування, становимо індивідуальну схему співпраці для кожного клієнта.
Надаємо сприяння компаніям, які зіткнулися з труднощами при укладенні договору із замовником послуг і підтвердження ступеня її секретності.
Допомагаємо зібрати документи і правильно заповнити анкету для отримання допуску гендиректора до держтаємниці, а також знайти відповідний навчальний центр.
Надаємо рекомендації по вибору РСП і допомагаємо укласти найбільш вигідний договір на обслуговування.
Проведемо всі підготовчі заходи для успішного проходження спецекспертизи підприємства, простежимо за дотриманням умов, передбачених регламентом лицензия ФСБ на работу с гостайной.
Вартість послуг з супроводу розраховується, виходячи зі ступеня готовності компанії до ліцензуванню.
Звертаючись до нас, клієнти отримують комплексну підтримку. Ми супроводжуємо замовника під час передліцензійної підготовки і на всіх етапах ліцензування в ФСБ, аж до одержання готового бланка.
Багаторічна практика дозволила нам оптимізувати всі робочі процеси і домогтися максимальної ефективності у вирішенні клієнтських завдань будь-якої складності.
Ми допомагаємо російським підприємцям отримати ліцензію на держтаємницю при першому зверненні, усуваючи ймовірність відмови через некоректно складеного комплекту.
Наші клієнти можуть самостійно вибрати найбільш зручний варіант оплати послуг. При необхідності ми надаємо розстрочку, погоджуючи її умови в індивідуальному порядку.
Ми допомагаємо оформляти ліцензії ФСБ на держтаємницю підприємствам по всій Росії, активно співпрацюючи з компаніями Центрального округу, Уралу, Сибіру та інших регіонів країни.
Ми вдячні за лояльність нашим постійним клієнтам, тому надаємо знижки при оформленні двох і більше ліцензій, а також при кожному повторному зверненні.
Шановні колеги, Московський Ліцензійно – Консалтинговий центр пропонує вигідні партнерські програми. Для отримання інформації щодо умов співпраці, зв’яжіться з нашими консультантами.