Як вибрати лазерний принтер в офіс!!!!

9-24-2019

Який вибрати МФУ: струменевий або лазерний. Питання про те, який принтер краще: струменевий або лазерний – вже давно стало риторичним. Спори про це не припиняються до цих пір, незважаючи на те, що в світі з’явилися і інші моделі принтерів. Тим не менш, ми все ж хочемо знайти відповідь на це питання. Для цього, відсічемо все зайве і розглянемо тільки факти, щоб зрозуміти, на що орієнтуватися при виборі. Питання про те, який принтер краще: струменевий або лазерний – вже давно стало риторичним. Також хочемо вам порекомендувати великий вибір лазерних принтерів на нашому сайті http://www.averoprint.com

Спори про це не припиняються до цих пір, незважаючи на те, що в світі з’явилися і інші моделі принтерів. Тим не менш, ми все ж хочемо знайти відповідь на це питання. Для цього, відсічемо все зайве і розглянемо тільки факти, щоб зрозуміти, на що орієнтуватися при виборі. Що потрібно знати про струменеві МФУ. Струменеві МФУ друкують рідкими чорнилом, при цьому точно передають всі кольори. Кожна компанія – виробник прагне вдосконалити свій пристрій, тому принтери відрізняються принципом друку, складом чорнила, мінімальним розміром краплі і іншими параметрами. При інтенсивному використанні великий витрата чорнила. Що потрібно знати про лазерні МФУ. Лазерні МФУ, як і принтери друкують «порошковими чорнилом».

Чорно – білий підійде тільки для друку тексту, а ось кольоровий можна використовувати для друку фотографій, буклетів і т. Розраховані на високу навантаження друку. Не підходить для друку фотографій. Так, що ж вибрати: лазерний або струменевий принтер. Відповідь на це питання залежить від потреб і найголовніше вашого бюджету. Якщо бюджет обмежений – варто розглянути варіант покупки струменевого принтера. Звичайно, такий пристрій більше підійде для домашнього нерегулярного використання, ніж для активної роботи. Для офісу або для частого використання краще вибрати лазерний принтер. Якщо бюджет дозволяє, зверніть увагу на кольорову модель, такий принтер буде відповідати всім сучасним вимогам і вашим запитам.