Як вибрати кава брейк замовити

2-11-2019

Как выбрать кофе брейк заказать
Погоджуюсь із правилами обробки персональних даних. Вибрати набір закусок, доповнений гарячим напоєм, що за вигідною ціною так просто, коли кількість їжі вже розраховане на певну групу людей. Організація заходів здійснюється 7 днів на тиждень. Якщо на роботі належить важлива ранкове нараду або відповідальні переговори з партнерами, доставка закусок на кава брейк може бути зроблена за вказаною адресою рано вранці.
Токож хочемо вам порекомендувати кофе брейк заказать
Успішна відправка даних по замовленню.
Оплата через платіжні термінали, стільникові телефони, електронні гроші і в точках прийому платежів здійснюється розрахунковим центром “Platron”. Подальше оформлення відбувається на захищеній сторінці розрахункового центру “Platron” і займає не більше хвилини. Навіть якщо у Вас виникнуть складнощі з оформленням оплати через систему “Platron” – не хвилюйтеся.
Простий і безпечний спосіб оплачувати товари і послуги по всьому світу. Таким чином, інтернет – магазин не має доступу до Ваших платіжним даними.
Крок При виборі форми оплати карткою Ви будете переадресовані на сторінку, де буде відображена інформація про замовлення, а також поля для заповнення даних карти. Для здійснення платежу потрібно вказати дані Вашої банківської карти (ПІН – КОД) – всі необхідні дані є на самій карті. Передача цих відомостей здійснюється з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. Дані будуть повідомлені тільки на авторизаційний сервер Банку по захищеному каналу (протокол TSL).
Крок.
Крок Якщо дані вказані вірно, в більшості випадків Ви будете перенаправлені на сайт банку – емітента (банку, що випустив карту) для підтвердження оплати. Вам необхідно буде ввести одноразовий код підтвердження платежу (т. Ваша карта повинна підтримувати технологію 3DSecure — систему підтвердження платежів).
Оплата відбудеться протягом декількох секунд. Примітка: При платежі з валютного рахунку буде проведена конвертація в рублі за курсом банку – емітента на момент оплати. При наявності питань, пов’язаних з проведенням платежу, звертайтесь за e – mail [email protected] platron.
Оплата через Яндекс.
При виборі цього способу оплати необхідно бути зареєстрованим користувачем платіжної системи (далі ПС) Яндекс. Також на вашому рахунку в ПС Яндекс. Гроші повинно бути достатньо коштів для здійснення платежу.
Крок При виборі цього способу оплати ви будете переадресовані на сторінку з рахунком (якщо ви авторизувалися у вашому гаманці попередньо), або на сторінку авторизації Яндекс.
Крок.
При наявності питань, пов’язаних з проведенням платежу, звертайтесь за e – mail [email protected] platron.
Шановні покупці.
Співробітники служби оперативно дадуть відповідь на всі Ваші питання про статус платежу та особливості здійснення оплати в тій чи іншій платіжній системі.