Як вибрати катер

4-7-2019

Как выбрать катер
Автобусний виїзд, на Яузу( Ст.
Також хочемо вам порекомендувати катер
Компанія.
Тема: Який катер вибрати.
Хочу купити човен або катер від 4 – х до 5 – ти метрів для 4 – х осіб. Думаю що краще брати з алюмінію. Хтось може щось порадити. Їм пристань потрібна, трейлер і місце для стоянки.
Компанія.
Тема: Який катер вибрати. І я хочу брати катер відразу з трейлером і з мотором. Зате речі в катер будинку занурив, приїхав на річку, скинув катер у воду і погнав, і назад також. Плюс місця в машині вільного повно. Збірка, миття, розбирання теж стомлює, особливо коли на 1 день. І я хочу брати катер відразу з трейлером і з мотором. Зате речі в катер будинку занурив, приїхав на річку, скинув катер у воду і погнав, і назад також. Плюс місця в машині вільного повно. Збірка, миття, розбирання теж стомлює, особливо коли на 1 день.
Та ніхто не сперечається, катер краще.
Компанія.
Тема: Який катер вибрати. Мож ще якісь хто вариантики порадить. Мож ще якісь хто вариантики порадить.
По мені завузький, качати буде. І найголовніше ще й отримаєш її.
Компанія.
Тема: Який катер вибрати.
По мені завузький, качати буде. Нептун звичайно краще в цьому плані. До речі ти мені підказав, що у вартість Нептуна тент входить, я відразу і незаметил. Мож ще якісь хто вариантики порадить.
Компанія.
Тема: Який катер вибрати. Але на жаль з алюмінію і варіантів особливо більше немає. Але на жаль з алюмінію і варіантів особливо більше немає.
Компанія.
Тема: Який катер вибрати. Раптом у п’яному угарі друзі – покидьки на якийсь камінець налетять.
Хоча я ще до кінця не визначився.
Пластик звичайно красивіше , але вимагає ксебе дбайливого ставлення т.
Та й по вазі – пластикові катери , при всіх однакових, часто важче алюмінієвих.
Нептун звичайно краще в цьому плані. До речі ти мені підказав, що у вартість Нептуна тент входить, я відразу і незаметил. Що вже й прогонистей човен, тим сильніше в ній хитає. З неї толком спін не кинеш, її розгойдувати.
Вам необходимовойти або зареєструватися, щоб тут відповідати.