Як вибрати каретка для талі

12-16-2018

Как выбрать каретка для тали
Давайте визнаємо: хоча таке вантажопідйомне обладнання, як таль, на складі приносить користь, але ця користь – багато в чому обмежена. Адже часто мало всього лише підняти вантаж, необхідно його потім перемістити з території складського приміщення. А для цього потрібно залучати додаткову техніку: як вилочні візки або штабелери… чи Не простіше для даної ситуації відразу придбати не стаціонарну, зафіксовану на одному місці таль, а пересувну? Простіше, звичайно ж! Потрібно тільки уважно вибрати подібне оснащення для складу, щоб принесена їм користь виявилася дійсно максимальної.
Також хочемо вам порекомендувати каретка тали
Ручні талі. За рух підвішених вантажів як по вертикалі, так і по горизонталі в подібному випадку відповідає керуючий спеціальної ланцюгом співробітник складу. Така таль виходить досить легкою, простий і при цьому досить недорогий. Правда, ефективність її роботи все ж не найвища з-за дуже серйозну навантаження на обслуговуючого оператора.
Електричні талі. Переміщення і ланцюги з вантажем і талі відбувається за допомогою електроприводу, обслуговуючому персоналу не треба витрачати свої сили – достатньо натискати на кнопки. Це підвищує швидкість обробки вантажів, однак при перебої з електрикою даний плюс може зійти нанівець, робота зупиниться. Та й коштує така таль помітно дорожче ручний.
Неодружена каретка. Це пристрій набагато простіше: корпус, блок з роликами для руху по швелеру і гак талі. Щоб зрушити його з місця, треба… штовхати сам вантаж, який висить піднятим у повітрі. Даний підхід несе в собі ряд обмежень – наприклад, використовується він лише на невеликих висотах, до декількох метрів. Зате такі каретки дешевше ланцюгових.
Безпека. Робота навіть з відносно легкими вантажами зобов’язана бути комфортною і позбавленою ризику як для предметів, так і людей. Тому вам потрібно переконатися, що таль має потужну конструкцію (особливо її гак), у неї є захист від можливої перевантаження, у разі електричної моделі – ще від перегріву, а також функція аварійного відключення.
Висота підйому. Якщо стаціонарні талі здатні досягати позначки в 10-12 м, то пересувні у цьому питанні дещо скромніше – зазвичай їх межа на рівні 6 м. Хоча якщо потрібно більше, вихід є – електроталі: деякі моделі цього типу можуть піднімати вантаж на висоту 10-12 м і зберігати при цьому здатність до горизонтального пересування.