Як вибрати хорошу баню!!!!

9-28-2019

Як вибрати правильну піч для лазні. Як вибрати правильну піч для лазні. Як будь-який, хто будував лазню, напевно, міцно задумався про вибір печі. Став шукати варіанти, вивчати асортимент. Купівля печі для лазні виявилася непростим завданням: треба і в конструкції розбиратися і по виду палива підібрати оптимальний варіант. Та й коло пошуків я відразу обмежив металевими моделями – вони займають відносно мало місця і досить доступні за ціною. Для мене, як любителя попаритися, були важливі такі характеристики: надійний корпус печі, який прослужить не один рік; хороша кам’янка, яка виробляє багато якісного пара; швидке нагрівання приміщення; можливість завантаження дров з передбанника; жаростійке скло в дверцятах – приємно спостерігати за палаючими полінами. Також хочемо вам порекомендувати Бани и сауны Днепропетровска

Зрозуміло, у кожного завзятого парильника може бути свій погляд на характеристики ідеальної печі, але придивитися до продукції цього виробника точно варто. Для отримання пара в лазні і її обігріву використовуються печі, які можуть бути цегляними або металевими, опалюватися дровами, вугіллям та газом, або працювати від електрики. Цегляні печі для лазні є класичними і найбільш поширеною. Печі для лазні Везувій були створені за новітнім розробкам вітчизняної та фінської інженерної думки. Конструкція таких печей є суцільнозварний.

У неї входять досить місткий ящик для попелу і велика кам’янка. Чавунна дверцята зі щільною заслонко. Як вибрати підходящу піч для лазні. Якщо використовувати баню, дотримуючись при цьому певних правил, то благотворний вплив на організм буде забезпечено. Саме тому фахівці рекомендують відповідально ставитися не тільки до будівництва самої лазні, але і до вибору печі для неї. Яку піч вибрати для домашньої лазні. Багато власників заміських будинків і дач мріють мати власну лазню. Хоч процес її спорудження і досить складний, нічого неможливого тут немає. Ну а одним із ключових елементів будь-якої лазні є піч.