Як вибрати ейвон

11-4-2018

Как выбрать ейвон
Виразні і чарують своєю глибиною очі – це секрет успіху багатьох красивих жінок. Але навіть якщо ви не можете похвалитися ідеальною від природи формою очей, не варто засмучуватися. Все, що Вам потрібно – це хороша підводка для очей і трохи вправності. Підводка – це незамінний продукт, що дозволяє виділити очі і підкреслити їх гідності, а також, при необхідності, кардинально змінити їх форму. Правильно наносити підводку нескладно, головне – підібрати найбільш підходящу форму стрілок і намалювати їх гранично акуратно і симетрично.
Також хочемо вам порекомендувати ейвон в україні
Купуйте підводку тільки перевіреної фірми-виробника. Це захистить Вас не тільки невиправданих витрат, але і від небезпечних, нерідко викликають алергію, компонентів, які містяться в недорогих підводках невідомих виробників. Всі підводки компанії Avon безпечні для здоров’я, тому радимо зупинити вибір саме на них.
Якщо ви тільки вчитеся малювати стрілки, кращим вибором стане підводка-фломастер “СуперДлина” із серії Avon Color. А от c класичної рідкою підводкою з пензликом краще почекати, тому що для її використання потрібно як слід набити руку.
Як і будь-який косметичний засіб, підведення важливо правильно зберігати. Після кожного використання не забувайте щільно загвинчувати кришку тюбика. Якщо підводка стала густою, або засохла, не розбавляйте його водою або іншими рідкими засобами, це її не врятує і може бути небезпечно для ваших очей.
Підводка-фломастер «СуперДлина» поєднує в собі кращі якості рідкої підводки і зручного наконечника, з яким легко звертатися, як новачкові, так і професіонала. Рідка підводка є ідеальним варіантом для витонченого класичного макіяжу – тонких і акуратних стрілок. А ще вона найдовше тримається, відрізняється насиченим кольором і вважається ідеальною партією для накладних вій: рідка підводка відмінно маскує місця склейки.
Завжди наносити підводку як можна ближче до основи вій, уникаючи просвіту. Прийнято вважати, що класична вугільно-чорна або інша темна підводка добре виділяє очі, але це підходить не всім. Якщо у вас порцелянова шкіра і очі світлого або холодного відтінку, надто темна підводка може погіршити погляд і зробити колір очей блідіше. Спробуйте поекспериментувати з кольоровими підводками. Наприклад, чорна підводка відмінно підкреслює зелені очі, а синя – сірі.