Як вибрати домен

12-21-2018

Как выбрать  домен
домен другого рівня. В даному випадку, він вказує на приналежність фірми до сфері комерційних послуг. “сybershark.com.ua” — безпосередньо доменне ім’я сайту (або домен третього рівня), яка слугує для ідентифікації вашого сайту на просторах мережі. Кількість букв в імені може варіюватися від 2 до 63 символів (чим менше, тим краще). Допускається і знак мінус, якщо він не стоїть на початку або в кінці слова.
Також хочемо вам порекомендувати https://regery.com.ua/ru
при погляді на домен supidoroad.com, у вас виникнуть будь-які асоціації, тільки не про японських мотоциклах. Тут куди цікавіше виглядали б варіанти “fastmoto”, або “bestmoto”. Уникайте також двозначних формулювань. Наприклад, домен “supidoroad” обов’язково буде інтерпретований неправильно. Якщо не вірите, вимовте цю фразу кілька разів швидко і вголос.
Підвищити впізнаваність можна, якщо використовувати в домені ключове слово. Цей метод підходить для фірм, які надають конкретні послуги, або продають певний тип товарів. Наприклад, stanki.com, psychologist.org. Таким чином, при правильному виборі доменного імені, навіть власники невеликих сайтів, що спеціалізуються на вузькій ніші послуг, зможуть конкурувати з великими веб-ресурсами. При використанні ключового слова в домені, намагайтеся щоб воно стояло ближче до початку рядка.
Отримати домен можна як за гроші, так і безкоштовно. Хоча безкоштовно вам, швидше за все запропонують домен третього рівня на якийсь майданчику, наприклад, mylife.livejornal.com. Це означає, що ви не є власником сайту, а всього лише господарем піддомену. або вам запропонують безкоштовний домен, за умови, що ви будете оплачувати хостинг. Пошукові системи досить параноїдально відносяться до безкоштовних доменів, і просувають їх значно повільніше. Тому, набагато краще для просування вашого сайту буде придбання платного домену.
відкриті дані whois. Whois — це сукупність даних, що вказують на те, зайнятий домен, або вільний, коли, ким та на чиє ім’я було зареєстровано. Ця інформація використовується пошуковими системами для формування доменних факторів і якщо вона прихована, змушує їх відноситься до вашого сайту з невеликою параноєю, що також негативно позначається на швидкості просування.
Неправильний вибір домену для сайту нехай не стане катастрофою біблійних масштабів, але істотно ускладнить і без того складний процес просування, від аутсайдерства до перших сторінок в пошукових системах. Тому переконайтеся, що вибрали лаконічне, просте в написанні і запам’ятовується ім’я веб-ресурсу, максимально точно визначає спрямованість вашого сайту.