Як вибрати чоловічий костюм на весілля!!!!

1-2-2020
Картинки по запросу Як вибрати чоловічий костюм на весілля!!!!

Кажуть, що найскладніше в процесі підготовки до весілля – вибір сукні для нареченої у весільній компанії. Звичайно, ні, нам набагато складніше. – скажуть женихи, і будуть абсолютно праві. Будь заможний чоловік скаже, що вибрати чоловічий весільний костюм з каталогу – дуже і дуже нелегка заходи (особливо для тих, хто в повсякденному житті костюмів не носить). А ще більш складне завдання – підібрати правильний вид краватки до правильного костюму. Адже без невеликих, але важливих і стильних деталей меркне краса навіть самого дорогого піджака, ось де ціна не завжди відіграє важливу роль. Дуже рідкісні женихи вирішуються на чоловічий костюм без додатка, який надягають на шию, особливо якщо такого рішення вимагає стилістична гармонія з образом нареченої. Також хочемо вам порекомендувати мужской костюм на свадьбу в нашому інтернет магазині.

Отже, почнемо з самого звичного аксесуара – краватки. Запам’ятайте: краватка обов’язково повинен бути темніше сорочки, а сорочка, в свою чергу, повинна бути світліше піджака. Яскраві, строкаті краватки повинні носитися з однотонною сорочкою, а одноколірні цілком можуть поєднуватися з сорочкою в клітку або смужку. Що стосується метелики, то цей аксесуар буде ідеальним, якщо чоловічий костюм на весілля включає піджак або смокінг. При виборі метелики дотримуйтесь двома правилами: по горизонтальній довжині метелик не повинна бути ширше особи нареченого, а його вертикальна ширина не повинна бути більше ворота сорочки. Велика метелик відмінно поєднується з коміром, мають довгі кінці, а аксесуар середніх розмірів – з сорочкою, яка має полуотложние м’які коміри.

І, нарешті, найголовніше правило: фактура тканини метелики неодмінно повинна гармоніювати з тканиною, з якої виготовлений чоловічий костюм. І, нарешті, такий вид краватки, як аскот або шийну хустку – вишуканий аксесуар, носіння якого не зобов’язує обирати певні чоловічі костюми. Вважається, що аскот – більш вільна альтернатива класичному краватці: носиться з розстебнутим верхнім ґудзиком, роблячи образ чоловіки більш стиляжним, елегантним. Шийна хустка буде прекрасним рішенням, якщо наречений одягає костюм – трійку (з жилетом). Правила щодо вибору колірної гами аскота абсолютно ті ж, що застосовуються і до звичайного краватці. Вибирайте саме той аксесуар, в якому ви відчуваєте себе комфортно. Якщо вам не підходить жоден з перерахованих нами видів краваток, цілком розумно надіти сорочку без нього. Сучасні мірки весільного стилю вітають таке рішення.