Як вибрати автоломбард

11-30-2019

До звичайних людей, що живуть на зарплату, це теж можна застосувати. Банки пропонують позики на різні цілі під різні процентні ставки. Але чи завжди видають їх і на яких умовах? Тим більше, якщо гроші потрібні сьогодні, жоден банк вам їх не видасть в день звернення. Якщо у вас є особистий автомобіль, але ви не плануєте з ним розлучатися зовсім, хорошою альтернативою стане автоломбард Cronvest .

Автоломбард як інструмент фінансової допомоги

Якщо в банку не дають кредит, або вам необхідно чекати його схвалення, а у вас немає часу, виходом з положення буде автоломбард. Причини необхідності термінового отримання грошових коштів можуть бути різні, важливо тільки їх наявність в гаманці зараз. Ломбарди запозичують вам суму під машину.

Розмір кредиту буде залежати від ступеня ліквідності автомобіля (рік випуску, зовнішній вигляд, приховані ушкодження). Перш, ніж укласти договір позики, оцінювач ломбарду повинен оглянути авто і в акті вказати всі несправності і недоліки. На суму позики впливатиме важлива обставина: чи буде автомобіль перебувати на стоянці ломбарду, або водій продовжить поїздки на ньому.

Переваги позики в автоломбарді

Перш за все, чим відрізняється ломбард від банку, це кількість документів. Не потрібно збирати безліч довідок і проходження процесу перевірки зазначених даних, кредитної історії. Всі документи, які від вас будуть потрібні при укладанні угоди:

 • паспорт автовласника, громадянина ;
 • паспорт на машину (ПТС);
 • документ, що підтверджує реєстрацію транспорту (свідоцтво);
 • наявність даного автомобіля.

Автоломбарди укладають договори позики з громадянами, які мають постійне місце проживання в місті, де оформляється кредит.

Чим ще цікава позика в ломбарді:

 • рішення ви дізнаєтеся в той же день, як звернулися;
 • гроші отримуєте протягом 15-20 хвилин після підписання договору;
 • під заставу автомобіля можна отримати велику суму готівкою;
 • погана кредитна історія не вплине на схвалення кредиту;
 • навіть якщо машина в автокредиті, який не погашений повністю, можна отримати позику;
 • є можливість продовження терміну позики або його дострокового погашення.

Вибір надійної кредитної організації

Щоб залишити свою машину в заставу на вигідних для себе умовах, не потрібно поспішати. Деякі недобросовісні організації заробляють тим, що продають не викуплені із застави автомобілі. Щоб не потрапити в безвихідну ситуацію, уважно поставтеся до вибору автоломбарду:

 • вибирати потрібно з декількох, давно працюючих у сфері кредитування, організацій;
 • послухати відгуки, відвідати форуми в інтернеті;
 • якість сервісу можливо оцінити, просто набравши телефонний номер, задати питання і послухати, ввічливо чи і компетентно вам дадуть відповідь;
 • обов’язково дізнатися умови утримання автомобіля на стоянці (як охороняється, чи є система відеоспостереження і т. д.);
 • дізнатися розмір ставки по позиці і суми мінімального і максимального кредитів.

Гідний представник кредитної організації завжди запропонує на вибір кілька програм позик. Оформлення договору має бути юридично грамотним, не містити текстів дрібним шрифтом, застережень. У документі прописуються ясні і чіткі розміри відсотка за користування позичковими грошима, щомісячні виплати.

На вимогу власника транспортного засобу, співробітники ломбарду повинні показати умови зберігання машини. Хороший автоломбард заробляє не на продажу не викуплених машин, а на отриманих відсотках і розширенні клієнтської бази.

Поважаючий себе ломбард, у разі вашого звернення при зміні життєвих умов (наприклад, попросіть відстрочки при скрутних тимчасових обставин), обов’язково дасть пільговий період на необхідний проміжок часу. Враховується також і бажання дострокового погашення позики, правильний кредитор не відмовить вам у проханні.